Arsenal – Brighton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.11.2022

Piłkarze Arsenalu po strzeleniu gola

Gdzie oglądać Arsenal – Brighton? Jednym z najciekawszych, środowych gier w Pucharze Ligi Angielskiej będzie najpewniej potyczka na The Emirates Stadium, gdzie aktualny lider Premier League w osobie Arsenalu podejmie nieobliczalną ekipą Brightonu. Gdzie zobaczyć ten mecz i co wiadomo o dostępnych transmisjach? Tego dowiecie się z poniższej lektury, do przeczytania której zachęcam.

Spotkanie Arsenalu z Brightonem to zaledwie jedno z ośmiu, zaplanowanych na 9. listopada potyczek w Pucharze Ligi Angielskiej. Niestety w przeciwieństwie do innych gier EFL Cup, tego spotkania nie będzie można obejrzeć w Viaplay. Jeśli jesteście jednak zainteresowani innymi transmisjami, to poniżej wyjaśniam, jak zarejestrować się na wspomnianej Viaplay.

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecze EFL Cup

 

Arsenal – Brighton, transmisja na żywo w TV

Jak już wspomniałem przed momentem, środowe spotkanie Arsenalu z Brightonem nie będzie dostępne w serwisie Viaplay, ale jeśli macie ochotę obejrzeć inne mecze tych rozgrywek, to stacja ta oferuje transmisje z ich przebiegu! Samo spotkanie Arsenalu z Brightonem rozpocznie się o godzinie 20:45 polskiego czasu. Jeśli chcecie zaś poczytać o aktualnej formie i sytuacji obu ekip, to tu znajdziecie naszą zapowiedź meczu z typami!

Arsenal – Brighton: transmisja i stream online za darmo

Powyżej wyjaśniłem, w jaki sposób zarejestrować się w serwisie Viaplay i uzyskać dostęp do streamów online ze wszystkich, najważniejszych gier EFL Cup, ale nie tylko! Stacja ta oferuje swoim użytkownikom możliwość oglądania gier Premier League, Bundesligi, Ligi Europy, Ligi Konferencji i wiele, wiele więcej! Założenie konta w Viaplay wiąże się więc z możliwością oglądania wielu topowych lig i meczów na żywo! Jeśli macie chwilę wolnego czasu, to zachęcam do sprawdzenia dostępnych już typów związanych z tegorocznym mundialem w Katarze!

Gdzie oglądać Arsenal – Brighton?

Wybranie sugerowanej przeze mnie transmisji dostępnej w Viaplay ma jeszcze jedną zaletę. Można bowiem oglądać spotkania na żywo na wielu platformach! Mówię tu nie tylko o telewizorze z funkcją SMART, ale również o komputerze, laptopie, tablecie, czy wreszcie smartfonie z aplikacją mobilną! Na każdym z tych urządzeń stream powinien działać bez zarzutów – życzę Wam więc miłego oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze