Arsenal – Brentford: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.03.2024

Gabriel i Rice po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Arsenal – Brentford? Dopełnieniem i ostatnim spotkaniem sobotnich zmagań w Premier League będą ciekawie zapowiadające się derby Londynu, a zatem batalia Arsenalu z Brentfordem! Wielu kibiców ostrzy sobie zęby na to starcie, a ja w poniższym artykule podpowiem gdzie i w jaki sposób zobaczyć to starcie na żywo i w legalny sposób! Zachęcam zatem do sprawdzenia takich informacji.

Arsenal – Brentford, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Arsenalu z Brentfordem będzie ostatnim sobotnim spotkaniem w ramach 28. kolejki angielskiej Premier League. Starcie to zapowiada się wybornie głównie przez wzgląd na niesłychaną wręcz formę Kanonierów i szalenie ofensywny styl gry wicemistrzów Anglii. Start batalii wyznaczony został na sobotę, 9. marca 2024 roku i godzinę 18:30 polskiego czasu. W tym miejscu muszę jednak przekazać kiepską informację, jaką jest brak transmisji na żywo w TV. Nie ma się jednak co przesadnie martwić, ponieważ ligę angielską i derby Londynu będzie można obejrzeć w sieci, o czym więcej już za moment!

Arsenal – Brentford: transmisja i stream online za darmo

Zapowiedziałem temat transmisji w sieci i do tego zagadnienia przechodzę. W dobie dzisiejszych czasów większość najpopularniejszych rozgrywek piłkarskich jest dostępna do oglądania w Internecie i podobnie jest z ligą angielską, oraz tym konkretnym meczem w Londynie. Legalny i bezpieczny stream online z batalii Arsenal – Brentford znajdziemy w serwisie streamingowym Viaplay, który w sezonie 2023/24 jest gwarancją dostępności wszystkich meczów Premier League. Dodam jednak, że miesięczny koszt takiej usługi to 55 PLN. A jak wyglądają wyliczenia bukmacherów i aktualne kursy na sobotnie derby Londynu?

Gdzie oglądać Arsenal – Brentford?

Na każdą kolejkę angielskiej Premier League dokładnie 2 spotkania można oglądać zarówno w Canal+, jak i w Viaplay. W przypadku hitowej rywalizacji Arsenalu z Brentfordem nie mamy do czynienia z tego typu wyborem, zatem kibice angielskiej piłki spotkanie na Emirates Stadium obejrzą tylko w Internecie. Ja na sam koniec polecam zerknąć, gdzie oglądać Premier League w kontekście pozostałych gier 28. kolejki, które również zapowiadają się ciekawie! Powodzenia i jak najlepszych wrażeń z sobotniego meczu w Londynie!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze