Arsenal – Aston Villa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 14.04.2024

Saliba i White zbijający 5

Gdzie oglądać Arsenal – Aston Villa? Mistrzowski wyścig w Premier League trwa i po meczach Liverpoolu, oraz Manchesteru City, przyjdzie pora na spotkanie Arsenalu, który zmierzy się w niedzielę z Aston Villą! W tym tekście postaram się dostarczyć informacji o tym gdzie i w jaki sposób obejrzeć tę potyczkę na żywo! Zapraszam zatem do sprawdzenia tego rodzaju informacji.

Arsenal – Aston Villa, transmisja na żywo w TV

W niedzielę odbędą się pozostałe 3 spotkania na poziomie angielskiej Premier League. Rywalizacja na Emirates Stadium będzie jedną z nich i zapowiada się znakomicie ze względu na wyborną formę Arsenalu i ambicji Aston Villi. Batalia ta odbędzie się 14. kwietnia 2024 roku o godzinie 17:30 polskiego czasu. Jeżeli chodzi jednak o transmisję w TV, to niestety spotkania tego nie zobaczymy w ten sposób. Canal+ będzie wówczas transmitował inne zawody, zatem pozostaje nam internetowy stream online. Nim jednak szczegóły dotyczące transmisji w sieci, zerknijcie na kursy bukmacherskie wystawione przez bukmacherów na ten mecz: 

Arsenal – Aston Villa: transmisja i stream online za darmo

Skoro wspomniałem o streamach online, to przejdę teraz do tego zagadnienia, ponieważ właśnie w taki sposób będzie można obejrzeć spotkanie Arsenalu z Aston Villą na żywo! Obecnie prawa transmisyjne do spotkań Premier League posiada w naszym kraju platforma Viaplay. To właśnie na jej serwisie streamingowym będziemy w stanie włączyć i obejrzeć na żywo Arsenal – Aston Villa! Dodam jednak, że wcześniej należy założyć na tej platformie konto i wykupić miesięczny pakiet z meczami ligi angielskiej. Koszt takiej usługi w chwili obecnej wynosi 55 PLN, a darmowych alternatyw niestety brakuje.

Gdzie oglądać Arsenal – Aston Villa?

Zmierzając zatem do podsumowania całego artykułu, wychodzi na to, że spotkanie Arsenalu z Aston Villą będzie dostępne do obejrzenia w Polsce na żywo i legalnie. Minusem jest natomiast konieczność zapłaty za taki stream online, bo po za Viaplay innych transmisji niestety nie odnajdziemy. 2 mecze ligi angielskiej na weekend pokazywane są również w Canal+, jednak tym razem będą to inne spotkania. Ze swojej strony zachęcę jeszcze do zerknięcia na nasze typy dnia, gdzie znajdziecie pomysły na kupony i życzę jak najlepszego meczu na Emirates Stadium!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze