Armenia – Niemcy: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 14.11.2021

Mueller świętujący bramkę

Już dzisiaj reprezentacja Armenii podejmie na własnym stadionie Niemców. Gospodarze nie są tutaj faworytami, co nie powinno akurat nas dziwić. W końcu to drużyna złożona z gorszych zawodników niż goście. Ci zresztą mają już pewny awans na mistrzostwa świata, ale eliminacje na pewno będą chcieli zakończyć w dobrym stylu. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Armenii z Niemcami i dowiedz się, co wiemy o streamach online!

Armenia – Niemcy – gdzie oglądać dzisiaj?

Już dzisiaj Ormianowie zagrają z Niemcami w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata. Na papierze to goście są mocnymi faworytami i powinno to mieć przełożenie na boisko. Zapewnili już sobie awans do mistrzostw świata, ale zapewne chcą zakończyć eliminacje w dobrym stylu i strzelić kilka goli. Gdzie więc będzie można obejrzeć mecz Armenii z Niemcami? O tym właśnie piszemy niżej. Przy okazji warto też, żebyś zerknął na bonus w Fuksiarzu, z którym możesz zgarnąć cashback!

Armenia – Niemcy: gdzie oglądać za darmo?

Armenia zagra z Niemcami w kwalifikacjach do MŚ, a to oznacza, że spotkanie będzie do obejrzenia jedynie w Polsat Box Go. Dostęp jest płatny, więc nie możesz liczyć na to, że nie zapłacisz nic za niego.

Armenia – Niemcy: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Czy da się więc mecz Armenii z Niemcami obejrzeć za darmo? Tutaj akurat z pomocą przychodzi Fuksiarz. U tego bukmachera dostaniesz nie tylko bonus na start, ale też voucher na 40 PLN do Polsat Box Go. Tutaj konkretna instrukcja:

  • zarejestruj konto z tego miejsca: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  • wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  • odbierz bonus w Fuksiarzu
  • wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  • na e-mail dostaniesz 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go
  • pobierz TV i oglądaj na nim mecz

polsat box voucher od fuksiarza

Armenia – Niemcy: stream na żywo online

Niemcy prezentują się świetnie podczas tych kwalifikacji do mistrzostw świata. Dotychczas przegrali tylko jeden mecz, a na koncie mają już 24 punkty. Świetna forma podopiecznych Flicka, którzy strzelili 32 gole i stracili zaledwie trzy sprawia, że wiele osób chce oglądać tę reprezentację. Tak się składa, że możesz to zrobić w aplikacji mobilnej Polsat Box Go lub na przeglądarce!

Armenia – Niemcy: zapowiedź meczu

W pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami Ormianowie przegrali z Niemcami 0:6. Teraz kibice oczekują podobnej kanonady strzeleckiej w wykonaniu naszych zachodnich sąsiadów. To całkiem prawdopodobny scenariusz, jak spojrzymy na ich formę w ostatnim czasie. Dlatego też warto tutaj skorzystać z bonusu w Fuksiarzu i zagrać jakiś ryzykowniejszy typ.

Zdjęcie: Ulrich Hufnagel/Xinhua/PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Armenia - Niemcy?

Spotkanie Armenii z Niemcami będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

Kto jest faworytem w tym meczu?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gracze z Niemiec.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze