Gdzie oglądać mecz Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec? Więcej o tym dowiesz się z poniższego tekstu. Arka na papierze jest mocnym faworytem, ale to wcale nie oznacza, że Zagłębie jest bez szans. Na pewno będzie to dobre widowisko i liczymy na to, że zobaczymy kilka goli. Rywalizacja rozpocznie się już o godzinie 17:30.

Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec za darmo? Taką możliwość dostaniesz dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem. Razem z tym bukmacherem mamy dla Ciebie voucher do Polsat Box Go. Wystarczy zarejestrować się z naszego linku i spełnić proste warunki. Jak to zrobić?

  1. Załóż konto z TEGO linku –> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN.
  3. Możesz wykorzystać te środki na zakład bez ryzyka w Fuksiarzu (rejestrując się z naszego linku dostaniesz zwrot 50% postawionej stawki do 500 zł)
  4. Po dokonaniu wpłaty bukmacher skontaktuje się z Tobą i prześle voucher
  5. Aktywuj miesięczny dostęp do Polsat Box Go na stronie Polsatu

fuksiarz, polsatbox

W oczekiwaniu na starcie tych drużyn możesz sprawdzić jeszcze, jakie są zasady pokera. Warto wspomnieć, że Fuksiarz ma w swojej ofercie zakłady na pokera!

Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec, transmisja na żywo za darmo

Na zapleczu Ekstraklasy często jesteśmy świadkami ciekawych spotkań. Co prawda ani Arka Gdynia, ani Zagłębie Sosnowiec nie zabłysnęły w pierwszej kolejce, ale obie drużyny debiut w tym sezonie mogą uznać za udany. Arka ograła Podbeskidzie 1:0, a Zagłębie pokonało Resovię 2:1. Transmisja z meczu Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec będzie dostępna na żywo za darmo na platformie Polsat Box Go, a starcie rozpocznie się o godzinie 17:30.

Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec, transmisja na żywo w TV

W sezonie 2022/2023 mecze 1. Ligi w większości będą pokazywane jedynie na Polsat Sport. Transmisja w TV z meczu Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec zostanie pokazana na Polsat Sport Extra. Jak nie masz dostępu do tego kanału, to pamiętaj, że możesz pobrać aplikację od Polsat Box Go na TV i w niej oglądać starcie tych ekip.

Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec, transmisja online

Jeżeli chcesz odpalić stream online z meczu Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec np. na telefonie, czy tablecie z systemem Android lub iOS, to możesz to zrobić w aplikacji na te urządzenia. Jest to na pewno dobre rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę, ponieważ pozwala oglądać to spotkanie niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec możesz jeszcze zerknąć na kursy, jakie na tę rywalizację przygotowali bukmacherzy. W ich ofercie możemy znaleźć zakłady ze sporym value.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Arka - Zagłębie?

Spotkanie Arki z Zagłębiem będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Arka zagra z Zagłębiem?

Starcie tych drużyn rozpocznie się o godzinie 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze