Arka Gdynia – Stal Rzeszów: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.10.2022

Piłkarze Arki podczas rozmowy

Gdzie oglądać Arka Gdynia – Stal Rzeszów? Jednym z najciekawszych spotkań 13. serii gier na boiskach Fortuna 1. Ligi będzie to pomiędzy Arką Gdynia, a Stalą Rzeszów. Obie ekipy w tym sezonie strzelają sporo bramek, a więc ich bezpośredni mecz może okazać się kapitalnym widowiskiem. W poniższym tekście poinformuję Was, gdzie i kiedy można zobaczyć go na żywo. Zapraszam do sprawdzenia.

Spotkanie Arki ze Stalą będzie jednym z trzech, zaplanowanych na niedzielę meczów w Fortuna 1. Lidze. Najprostszą, a zarazem najkorzystniejszą opcją, by zobaczyć go na żywo będzie wybranie transmisji w Polsat Box Go! O szczegółach tej oferty piszę poniżej:

  1. Załóż konto z następującego linku -> https://zagranie.com/goto/fuksiarz-polsatbox
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj konto w przeciągu tygodnia
  4. W tym czasie zagraj jakikolwiek kupon
  5. Skorzystaj z czatu i zapytaj o Polsat Box Go
  6. Gdy dostaniesz voucher, aktywuj go na portalu Polsatu

 

Arka – Stal, transmisja na żywo w TV

Jak już napisałem powyżej, mecz Arki ze Stalą będzie dostępny w serwisie Polsat Box Go! Na tej stronie znajdziecie nie tylko transmisję live z tego, konkretnego spotkania, ale również z innych, najciekawszych gier zaplecza Ekstraklasy! Jeśli jesteście fanami polskiej piłki, to skorzystanie z przedstawionej oferty będzie dla Was bardzo korzystne! Dodam jeszcze, że potyczka Arki ze Stalą odbędzie się w niedzielę, o godzinie 12:40.

 

Arka – Stal: transmisja i stream online za darmo

Skoro już wiecie, w jaki sposób zarejestrować się u bukmachera Fuksiarz i prócz dostępu do transmisji z meczu Arka – Stal, zgarnąć szereg ciekawych bonusów, to warto przypomnieć, że transmisje dostępne w Polsat Box Go są całkowicie legalne i bezpieczne! Wspomniany Fuksiarz, za skorzystanie z przedstawionej powyżej oferty obdarzy Was rozmaitymi bonusami, które możecie wykorzystać na grę u tego bukmachera! Warto sprawdzić chociażby warunki niezmiernie korzystnego cashbacku, dzięki któremu obstawicie mecz Arki ze Stalą bez ryzyka!

 

Gdzie oglądać Arka – Stal?

Pakiet Polsat Box Go jest nieodłącznie związany z możliwością oglądania meczów, gdziekolwiek jesteś! I tak spotkanie Arki ze Stalą zobaczyć możesz na swoim telefonie z systemem Android lub IOS, ale również na komputerze, czy telewizorze z funkcją SMART! Jak więc widzisz, warto zarejestrować się u bukmachera Fuksiarz i odebrać dostęp do sportowych kanałów Polsat Box Go!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze