Gdzie oglądać mecz Arka Gdynia – Skra Częstochowa? Czy będzie transmisja w TV? Spotkanie 26 kolejki 1 Ligi będziesz mógł obejrzeć w platformie od Polsat Sport. Nie wszyscy jednak mają dostęp do tych kanałów. Co wtedy zrobić? Możesz skorzystać m.in. z Polsat Box Go, a razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do tej platformy!

fuksiarz, polsatbox

Arka Gdynia – Skra Częstochowa, gdzie oglądać

Dzisiaj w ramach 26 kolejki 1 ligi dojdzie do interesującego spotkania. W nim Arka zmierzy się ze Skra, a więc piąta drużyna ligi zmierzy się z jej 13 siłą. Gospodarze to bardzo mocni faworyci, co patrząc po wynikach tych ekip, niespecjalnie nas dziwi.

Drużyna z Trójmiasta walczy o utrzymanie miejsca w TOP 6, co da jej baraże o Ekstraklasę. Stawka jest więc wysoka, a Arka musi punktować właśnie w takich spotkaniach, jak te dzisiejsze, co oczywiście nie będzie wcale takie proste!

Arka Gdynia – Skra Częstochowa, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby oglądać mecz Arka Gdynia – Skra Częstochowa w TV. Jeżeli nie masz Polsat Box Go, to razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher. Jest on o wartości aż 40 PLN, więc warto się nim zainteresować, bo pozwoli Ci na obejrzenia nie tylko tej rywalizacji, ale także innych dostępnych przez najbliższe 30 dni!

Arka Gdynia – Skra Częstochowa, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu Arka Gdynia – Skra Częstochowa, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem. Dzięki temu zgarniesz voucher na 30 dni do Polsat Box Go i możesz go wykorzystać na swoje konto. Jak to dokładnie działa i co powinieneś wiedzieć?

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher

Nic więcej nie musisz robić, ale pamiętaj, że w Fuksiarzu jest bonus, który również dostaniesz za rejestrację z kodem ZAGRANIE. Grając z nim zwiększysz swoje emocje z oglądania!

Arka Gdynia – Skra Częstochowa, transmisja online

Jeżeli chcesz odpalić stream online z meczu tych ekip np. na telefonie, to możesz to zrobić w aplikacji na smartfony. Jest to na pewno dobre rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę, bo pozwala oglądać to spotkanie niezależnie od tego, gdzie jesteś. Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Arka Gdynia – Skra Częstochowa, to sprawdź jeszcze, jakie kursy na nie dali nam do obstawienia bukmacherzy.

Arka Gdynia – Skra Częstochowa, szanse na zwycięstwo

Zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo ma Arka Gdynia, a przynajmniej tak to wygląda na papierze. Same kursy wyglądają z kolei w ten sposób:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 lipca 2022 16:26.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Arka Gdynia - Skra Częstochowa?

Starcie Arki ze Skrą będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

O której Arka zagra ze Skrą?

Mecz Arka - Skra zaplanowano na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze