Gdzie oglądać mecz Arka Gdynia – Raków Częstochowa? Czy będzie transmisja w TV? Spotkania Pucharu Polski są pokazywane w Polsat Sport. A co zrobić, jeżeli nie masz dostępu do tej telewizji? To akurat jest bajecznie proste – wystarczy, że skorzystasz z naszej współpracy z Fuksiarzem i odbierzesz voucher o wartości 40 PLN do Polsat Box Go!

fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

Arka Gdynia – Raków Częstochowa, gdzie oglądać

Dzisiaj będziemy świadkami dwóch spotkań w ćwierćfinale Pucharu Polski. W 1/4 finału Arka zmierzy się na własnym stadionie z Rakowem, a to oznacza, że będziemy świadkami dość interesującej rywalizacji. Przez to sporo osób zastanawia się nad tym, gdzie oglądać mecz Arka Gdynia – Raków Częstochowa, więc przychodzimy z pomocą. Razem z naszym partnerem Fuksiarzem proponujemy Ci voucher o wartości 40 PLN do Polsat Box Go. Jak go dostać?

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas zakładania konta
  3. Wpłać co najmniej 40 PLN na konto gracza

Nie jesteś przekonany do tego rozwiązania? To przeczytaj opinie o Fuksiarzu i podejmij decyzję!

Arka Gdynia – Raków Częstochowa, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Arka Gdynia – Raków Częstochowa będzie pokazywana w Polsat Sport. Warto podkreślić, że spotkanie tych ekip zostanie także puszczone w Polsat Box Go, a więc mamy wiele możliwości, żeby je obejrzeć. Jeżeli masz telewizor ze Smart TV, to możesz na niego pobrać aplikację od Polsatu!

Arka Gdynia – Raków Częstochowa, transmisja online

Gdzie oglądać mecz Arka Gdynia – Raków Częstochowa przez internet? Stream online będzie pokazywany w aplikacji na telefony od Polsat Box Go. Jakie trzeba spełniać wymagania techniczne, żeby w taki sposób oglądać mecz Arka Gdynia – Raków Częstochowa? Nie ma ich wielu, gdyż wystarczy posiadać smartfon z systemem Android lub iOS.

Arka Gdynia – Raków Częstochowa, kursy bukmacherskie

Zanim rozpocznie się spotkanie Arka Gdynia – Raków Częstochowa to warto jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie na tę rywalizację wystawili operatorzy. Co ciekawego można u nich zagrać? Jednym z najpopularniejszych rynków są zakłady na 1X2 – czyli na to, kto wygra dane spotkanie.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 04:17.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Arka - Raków?

Starcie Arki z Rakowem będziesz mógł oglądać w Polsat Sport oraz Polsat Box Go.

O której Arka zagra z Rakowem?

Mecz Arka Gdynia - Raków Częstochowa zaplanowano na 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze