Arka Gdynia – Podbeskidzie: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 12.11.2022

Bartosz Rymaniak, Titas Milasius

Gdzie oglądać mecz Arka Gdynia – Podbeskidzie? Jednym z sobotnich starć w 1. lidze będzie pojedynek Arki z Podbeskidziem, który można nazwać meczem na szczycie. Kto będzie w lepszym humorze po ostatnim gwizdku? Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz, to w tym tekście znajdziesz odpowiedź na pytanie, gdzie dostępna jest transmisja i stream online.

Mecz Arki z Podbeskidziem obejrzysz w Polsat Box Go, który jest serwisem oferującym transmisje online. Jeśli nie masz jeszcze dostępu do tej platformy, to otrzymasz go za darmo od Fuksiarza! Jak? Sprawdź to poniżej:

  1. Załóż konto w Fuksiarzu z linku https://www.zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Dokonaj depozytu na kwotę minimum 50 PLN
  3. W przeciągu 48h otrzymasz na swój adres e-mail voucher do Polsat Box Go
  4. Wykupisz za niego miesięczną subskrypcję pakietu sport w tymże serwisie
  5. Życzę przyjemnego oglądania!
Fuksiarz Polsat Box Go

Arka Gdynia – Podbeskidzie, transmisja na żywo w TV

Arka oraz Podbeskidzie zagrają ze sobą 12 listopada 2022 o godzinie 17:30. Starcie to będzie niezwykle interesujące, bo zmierzą się w nim ekipy, których celem jest awans do Ekstraklasy, a na dodatek prezentują one widowiskowy i ofensywny futbol. Chcesz obejrzeć ten mecz? Transmisja TV dostępna będzie w Polsat Sport Extra. Sprawdź ponadto nasze propozycje typów na Arka – Podbeskidzie.

Arka Gdynia – Podbeskidzie: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli nie możesz skorzystać z transmisji tego starcia w telewizji, to z pomocą przychodzi Ci Polsat Box Go, który oferuje stream tego oraz pozostałych meczów 1. ligi! Aby móc oglądać mecze w tej platformie, potrzebujesz wyłącznie urządzenia z dostępem do internetu. Może to być smartfon, tablet, ale także telewizor z funkcją Smart TV! Nie czekaj więc! Zarejestruj się w Fuksiarzu i odbierz prezent!

Gdzie oglądać Arka Gdynia – Podbeskidzie?

Mecz Arka Gdynia – Podbeskidzie można oglądać w Polsat Box Go! Pamiętaj, że darmowy dostęp do tego serwisu możesz otrzymać od Fuksiarza po spełnieniu kilku prostych warunków. Już niebawem, 20 listopada rozpoczną się piłkarskie mistrzostwa świata. Typy na MŚ dostępne będą codziennie na naszym portalu!

Obrazek w tle: fot. Tomasz Kudala / PressFocus

FAQ

🎯 Gdzie znajdę transmisję meczu Arka Gdynia – Podbeskidzie?

Starcie Arki z Podbeskidziem można obejrzeć w Polsat Box Go!

🎯 Kiedy odbędzie się mecz Arka Gdynia – Podbeskidzie?

Mecz Arka – Podbeskidzie zostanie rozegrany 12 listopada o 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze