Arka Gdynia – Odra Opole: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 30.05.2024

Arka Gdynia - Odra Opole gdzie oglądać

Arka Gdynia – Odra Opole: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Czas na spotkania barażowe w Fortuna 1. lidze, które wyłonią ostatnią drużynę do przyszłorocznej Ekstraklasy. W jednym z półfinałów na placu boju zobaczymy 3. i 6. ekipę zakończonego sezonu. Murowanym faworytem są gospodarze, ale patrząc na ich ostatnią gorszą dyspozycję, to wydaje się, że goście powinni powalczyć. A gdybyś chciał dowiedzieć się gdzie oglądać Arka – Odra, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym artykule.

Arka Gdynia – Odra Opole na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Arka Gdynia – Odra Opole? Przed nami mecze barażowe, które bez zaskoczenia – również pokaże Polsat Sport. Jeśli więc chcesz śledzić ostatnie spotkania w walce o Ekstraklasę, to trzeba posiadać dostęp do kanałów sportowych Polsatu. To bowiem jedyne miejsce, w którym obejrzysz te trzy pojedynki na żywo. A ten półfinał play-offów odbędzie się w czwartek, 30. maja o 20:30 w Polsacie Sport 2.

Arka Gdynia – Odra Opole gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Ponadto stream online Arka Gdynia – Odra Opole będzie także dostępny w sieci. Nie znajdziesz go jednak u bukmacherów, a na platformie streamingowej Polsat Box Go, gdzie wystarczy posiadać wykupiony pakiet, a w zamian otrzymasz dostęp do wielu ciekawych rozgrywek.

Kursy na wynik 1X2 w meczu Arka - Odra
Fortuna
1.66
Arka Gdynia
3.85
Remis
5.20
Odra Opole
Zagraj!

Gdzie oglądać Arka Gdynia – Odra Opole?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Arka Gdynia – Odra Opole, to dobrze jest pochylić się również nad transmisjami live u bukmacherów na polskim rynku. W końcu każdy z nich oferuje dostęp do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze