Arka Gdynia – Motor Lublin: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 02.06.2024

Janusz Gol, Kacper Wełniak

Gdzie oglądać mecz Arka Gdynia – Motor Lublin? W niedzielny wieczór odbędzie się finałowy mecz play-offów o awans do Ekstraklasy: Arka Gdynia – Motor Lublin. Jeśli interesuje Cię to starcie i chcesz je obejrzeć, sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream online.

Arka Gdynia – Motor Lublin, transmisja na żywo w TV

Mecz Arki z Motorem obędzie się 2 czerwca 2024 o godzinie 18:00 na Stadionie GOSiR w Gdyni. Stawką tego pojedynku będzie awans do Ekstraklasy, ponieważ jest to finałowy mecz play-offów, w których brały udział zespoły, które zajęły miejsca od trzeciego do szóstego w tabeli 1. Ligi podczas sezonu regularnego. Na papierze delikatnymi faworytami będą tutaj gospodarze. Czy uda im się uzyskać awans pomimo ostatnich niepowodzeń? A może jednak Śledzie na ostatniej prostej skapitulują i to Motor uzyska drugi awans z rzędu? Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz w TV, jego transmisję znajdziesz w Polsat Sport 1.

Kursy na wygraną lub remis w meczu Arka Gdynia - Motor Lublin
Superbet
1
1,85
X
3,40
2
4,20
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Arka Gdynia – Motor Lublin: transmisja i stream online za darmo

Starcie to możesz obejrzeć także w formie streamu online w Polsat Box Go, gdzie dostępne są transmisje wszystkich meczów 1. Ligi. Jeśli chciałbyś móc oglądać mecze innych lig przez internet, sprawdź bogatą ofertę transmisji u bukmacherów.

Gdzie oglądać Arka Gdynia – Motor Lublin?

Arka – Motor obejrzysz w Polsat Box Go. Jeśli oprócz oglądania tego meczu, masz ochotę obstawić jego wynik u bukmachera, skorzystaj z bogatej oferty zakładów w Superbet. Nie masz jeszcze tam konta? Załóż je z naszym kodem ZAGRANIE, wpłać depozyt na minimum 20 PLN i graj przez tydzień, a po tym czasie otrzymasz zwrot wszystkich przegranych pieniędzy. Zwrot nie obejmuje podatku od gry, a jego maksymalna kwota to aż 3500 PLN. Zwrócone środki mają postać freebetu.

Obrazek w tle: fot. Piotr Matusewicz / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze