Gdzie znajdziesz transmisje live z meczu Arka Gdynia – Górnik Polkowice? To spotkanie 1. ligi polskiej, które będzie relacjonowane w internecie. Na platformie Polsat Box Go znajdziesz transmisje na żywo z pojedynku Arka – Górnik. Co więcej, na Zagranie mamy sposób, jak obejrzeć ten mecz za darmo!

Arka Gdynia – Górnik Polkowice, gdzie oglądać

To konfrontacja drużyny, która aspiruje do awansu do Ekstraklasy z zespołem, który broni się przed spadkiem. W zdecydowanie lepszym położeniu znajduje się Arka Gdynia, która obecnie plasuje się na szóstej lokacie. Klub z Pomorza będzie gospodarzem niedzielnej potyczki, co daje mu jeszcze większe szanse na sukces.

W Fuksiarz za rejestrację konta otrzymasz bonus, a także voucher do Polsat Box Go. Mecz Arka Gdynia – Górnik Polkowice będzie w internetowych transmisjach, które możesz uruchomić na stronie online lub aplikacji np. na Smart TV.

Arka – Górnik Polkowice, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Arki Gdynia z Górnikiem Polkowice został zaplanowane na dzisiaj tj. niedzielne popołudnie. Pierwszy gwizdek arbitra powinien rozbrzmieć o godzinie 15:00. Wówczas możesz otworzyć transmisje live w Polsat Box Go. Pamiętaj jednak, by przed tym dopełnić wszystkich formalności związanych z kontem w Fuksiarz.

Arka Gdynia – Górnik Polkowice, gdzie oglądać na żywo za darmo

Normalnie transmisje w Polsat Box Go są płatne. Fuksiarz oferuje voucher na 30 dni, co pozwoli ci oglądać za darmo również pozostałe mecze np. 1. ligi i Ligi Mistrzów. Aby tak się stało, postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami:

  1. Zarejestruj konto w Fuksiarz wybierając link promocyjny: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Dokonaj wpłaty na konto minimum 50 złotych
  3. Zgłoś się do bukmachera po voucher na transmisje w Polsat Box Go

Arka Gdynia – Górnik Polkowice, transmisja online

Transmisja online ze spotkania Arka Gdynia – Górnik Polkowice może być uruchomiona na stronie online i Smart TV. To platforma, która posiada dedykowane aplikacje na urządzenia z Androidem i iOS. Tam też aktywujesz voucher na transmisje od Fuksiarza.

fot. Piotr Matusewicz

FAQ

Kiedy mecz Arka Gdynia - Górnik Polkowice?

Spotkanie 22. kolejki 1. ligi polskiej odbędzie się dzisiaj, czyli 6 marca o godzinie 15:00.

Gdzie oglądać mecz za darmo?

Transmisja live za darmo możliwa jest po odebraniu vouchera na Polsat Box Go od Fuksiarz.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze