Arka Gdynia – GKS Tychy: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.08.2023

Patryk Mikita

Gdzie oglądać mecz Arka Gdynia – GKS Tychy? W niedzielne popołudnie rozegrany zostanie mecz Arki Gdynia z GKS-em Tychy w 5. kolejce 1. ligi. Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz w TV, sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja. Dowiedz się także, jak uzyskać dostęp do streamu online.

Arka Gdynia – GKS Tychy, transmisja na żywo w TV

Starcie pomiędzy Arką a GKS-em Tychy rozegrane zostanie w niedzielę 20 sierpnia 2023 o godzinie 12:40. Pojedynek ten zapowiada się niezwykle ciekawie, ponieważ Arka jest zespołem o wysokich aspiracjach, zaś Tyszanie to niespodziewani liderzy 1. ligi. Chcesz obejrzeć ten mecz w TV? Jego transmisja dostępna będzie w Polsat Sport Extra!

Arka Gdynia – GKS Tychy: transmisja i stream online za darmo

Ten oraz inne mecze 1. ligi obejrzysz także w Polsat Box Go. W ofercie tego serwisu streamingowego są starcia 1. ligi, wybrane mecze Pucharu Polski, a także wszystkie pojedynki Ligi Mistrzów UEFA. Jeśli natomiast chciałbyś mieć jeszcze szerszy wachlarz możliwości, jeśli chodzi o oglądanie meczów, sprawdź, jacy bukmacherzy oferują transmisje live.

Gdzie oglądać Arka Gdynia – GKS Tychy?

Arkę z GKS-em Tychy obejrzysz w Polsat Box Go. Jeżeli chcesz poczuć dodatkowe emocje i obstawić swoje typy na ten pojedynek, możesz skorzystać z oferty powitalnej bukmachera ETOTO. Dostaniesz tam na start aż 2000 PLN w trzech bonusach, więc możesz liczyć na bardzo dużą ilość dodatkowych środków na grę! Jeśli chcesz z nich skorzystać, załóż konto z kodem ZAGRANIE i odbierz bonus powitalny!

Obrazek w tle: fot. Lukasz Sobala / PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze