Arka Gdynia – GKS Katowice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.05.2024

Arka Gdynia - GKS Katowice gdzie oglądać

Arka Gdynia – GKS Katowice: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W niedzielę odbędzie się ostatnia seria spotkań w Fortuna 1. lidze. Bez wątpienia najciekawszym starciem będzie pojedynek pomiędzy 2. i 3. drużyną tabeli, które walczą o bezpośredni awans do Ekstraklasy. A jeśli chciałbyś zobaczyć to widowisko, ale nie wiesz gdzie oglądać Arka – GKS Katowice, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Arka Gdynia – GKS Katowice na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Arka Gdynia – GKS Katowice na żywo? Warto zaznaczyć, że prawa do transmisji spotkań z Fortuna 1. ligi posiada w naszym jedynie Polsat i to tam należy spodziewać się opisywanego starcia. Ponadto ważne jest to, że Polsat oferuje tylko najciekawsze potyczki każdej serii spotkań. Nie powinno jednak dziwić, że transmisja z opisywanego, niezwykle ciekawie zapowiadającego się starcia będzie dostępna. Odbędzie się ona w niedzielę, 26. maja o 15:00 w Polsacie Sport 3.

Arka Gdynia – GKS Katowice gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Ponadto stream online Arka Gdynia – GKS Katowice będziesz mógł zobaczyć również w internecie. Nie znajdziesz go jednak u bukmacherów, a na platformie streamingowej Polsat Box Go, gdzie wystarczy posiadać wykupiony pakiet, a w zamian otrzymasz dostęp do wielu ciekawych rozgrywek. I co ciekawe, możesz tam liczyć na wszystkie spotkania z zaplecza polskiej Ekstraklasy.

Kursy na wynik 1X2 w meczu Arka - GKS Katowice
Fortuna
2.36
Arka Gdynia
3.50
Remis
2.95
GKS Katowice
Zagraj!

Gdzie oglądać Arka Gdynia – GKS Katowice?

Skoro poznałeś już potrzebne informacje na temat tego, gdzie oglądać Arka Gdynia – GKS Katowice to dobrze jest przyjrzeć się również temu, co można znaleźć w transmisjach live u bukmacherów. Mianowicie każdy z nich posiada dostęp do przynajmniej kilku rozgrywek piłkarskich, ale nie tylko. Zobaczysz także spotkania NHL czy NBA, a także turnieje tenisowe czy mecze siatkarskie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze