Arged Malesa Ostrów – PSŻ Poznań gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 22.06.2024

Arged Malesa Ostrów - PSŻ Poznań gdzie oglądać

Na horyzoncie kolejne emocje związane z Metalkas 2. Ekstraligą 2024. Tym razem wyjaśniam Arged Malesa Ostrów – PSŻ Poznań gdzie oglądać. Niewątpliwie zanosi się na interesujący pojedynek. Czy będzie dostępna transmisja Arged Malesa Ostrów – PSŻ Poznań?

Arged Malesa Ostrów – PSŻ Poznań, transmisja na żywo w TV

Konfrontacja Arged Malesa Ostrów – PSŻ Poznań odbędzie się w ramach siódmej kolejki Metalkas 2. Ekstraligi. To oczywiście derby Wielkopolski, co nadaje dodatkowego klimatu rywalizacji ostrowsko-poznańskiej. Pojedynek toczyć się będzie 22 czerwca 2024 roku, a więc w sobotę. Pierwszy wyścig tej konfrontacji zaplanowany został przez władze rozgrywek na 16:30.

Czy będzie możliwość, aby śledzić Arged Malesa Ostrów – PSŻ Poznań na żywo w telewizji? Okazuje się, że niestety nie. Tym razem transmisja telewizyjna nie została przewidziana. Na szczęście nie oznacza to, że w ogóle nie będzie szans na to, by śledzić rywalizację w Ostrowie Wielkopolskim.

Arged Malesa Ostrów – PSŻ Poznań: transmisja i stream online za darmo

Gdzie obejrzeć Arged Malesa Ostrów – PSŻ Poznań przez internet? Tutaj warto wyraźnie podkreślić, że jedynym miejscem, które pozwoli na legalne oglądanie tego meczu, będzie platforma Canal+ online.

Właśnie tam pojawi się oficjalny Arged Malesa Ostrów – PSŻ Poznań stream. Jeżeli chcesz zatem oglądać ten mecz, to już wiesz, gdzie będzie to możliwe. Raz jeszcze powtórzmy: pojedynek Arged Malesa Ostrów – PSŻ Poznań online dostępny będzie na C+ online. W telewizji tego spotkania niestety nie będzie.

A czy będzie jakaś Arged Malesa Ostrów – PSŻ Poznań za darmo transmisja? Niestety nie. Ten mecz obejrzą jedynie ci, którzy mają aktywny dostęp do platformy Canal+ online. Jeżeli jeszcze nie posiadasz takiej subskrypcji, możesz oczywiście nadrobić zaległości.

Gdzie oglądać Arged Malesa Ostrów – PSŻ Poznań?

W nadchodzącym meczu Arged Malesa Ostrów zmierzy się z #OrzechowaOsada PSŻ Poznań. Obecna sytuacja w tabeli wyraźnie podpowiada, że faworytem są ostrowianie.

Arged Malesa Ostrów zajmuje czwarte miejsce z dziesięcioma punktami, mając pięć zwycięstw i dwie porażki. Z kolei PSŻ Poznań jest na piątej pozycji z siedmioma punktami, uzyskanymi z trzech zwycięstw, jednego remisu i trzech porażek.

Arged Malesa Ostrów dysponuje lepszym składem i będzie mieć atut własnego toru, co tylko zwiększa szanse na zwycięstwo tego zespołu. Ostrowianie będą starali się umocnić swoją pozycję w czołówce tabeli, podczas gdy PSŻ Poznań będzie walczyć o punkty, aby zbliżyć się do czołówki. Mecz zapowiada się interesująco.

Już wiesz zatem, gdzie Arged Malesa Ostrów – PSŻ Poznań gdzie oglądać ten mecz Metalkas 2. Ekstraligi i jak prezentuje się rozkład sił. Jeżeli masz zamiar obstawić co nieco w kontekście tego starcia, to możesz skorzystać z bukmachera STS, który tradycyjnie ma ciekawą ofertę na żużel.

Nie masz konta w tym miejscu? Możesz nadrobić zaległości, korzystając z naszego kodu promocyjnego STS. Co zrobić, by zgarnąć atrakcyjne bonusy?

  1. Wejdź na stronę STS.
  2. Przejdź do zakładania konta.
  3. Podaj swoje dane oraz wpisz kod promocyjny ZAGRANIE150.
  4. Ciesz się z bonusów!

Nasz kod promocyjny STS gwarantuje ekstra zakład bez ryzyka w wysokości 150 zł i standardowe trzy bonusy od depozytu do kwoty 600 zł i bonusy za zadania warte 60 zł. Z naszym kodem gracz odbiera więc 810 zł bonusu na start zamiast 660 zł.

grupa zagranie.com

fot. Press Focus

Zaloguj się aby dodawać komentarze