Aplikacje bukmacherskie android 2021 – odbierz bonus na start

aplikacje bukmacherskie android

Aplikacje bukmacherskie android – czyli szybkie i wygodne obstawianie zakładów sportowych. Czas na ulepszenie procesu typowania. Dowiedz się, który legalny bukmacher posiada najlepszą aplikację na smartfona. Ciesz się komfortem i stałym dostępem do opcji zawierania kuponów, w każdym miejscu na Ziemi.

Aplikacja bukmacherska to nic innego, jak software na wszystkie smartfony posiadające oprogramowanie Android. To wyższy poziom dostępu do obstawiania zakładów wzajemnych. Znaczenie ułatwia korzystanie z opcji kuponów i tym samym zawierania zakładów o każdej porze dnia i nocy.

aplikacje bukmacherskie android

 

Aplikacje bukmacherskie android – u jakich operatorów?

Legalni bukmacherzy konkurują ze sobą w tworzeniu nowych promocji i bonusowych ofert dla nowych graczy. Jednak coraz częściej skupiają się na względach estetyki witryny internetowej. Przejrzystość i dbałość o szczegóły serwisów jest niewątpliwym atutem każdego z polskich bukmacherów. A co z szybkim dostępem do konta bukmacherskiego i łatwością zawierania zakładów sportowych? To już specjalność aplikacji bukmacherskich, które każdy gracz może ściągnąć sobie na swój telefon komórkowy.

Coraz więcej legalnych bukmacherów oferuje swoim graczom możliwość typowania za pośrednictwem smartfonów. Na dzień dzisiejszy aż 10 podmiotów zdecydowało się na udostępnienie swoim graczom dostępu do aplikacji mobilnej. Bukmacherzy posiadający możliwość obstawiania zakładów za pomocą telefonów komórkowych, to między innymi: STS, Fortuna, Betclic, Totolotek, forBET, PZBuk oraz LVBET.

aplikacje bukmacherskie android

 

Aplikacje bukmacherskie kontra strony mobilne

Pewnie większość z Was sądzi, że na stronie mobilnej możemy znaleźć to samo co na stronie internetowej i w aplikacji. Poniekąd tak jest, jednak te trzy opcje nieco różnią się od siebie. To prawda, że na stronie internetowej jesteście w stanie znaleźć wszystko co aktualnie oferuje legalny bukmacher.

Strona mobilna to tak zwana okrojona wersja strony internetowej, która dostosowana jest do wyświetlania na smartfonach. Zdarza się, że nie jest ona do końca dopracowana – czasem może się zacinać, a czasem urwać jakąś treść.

Aplikacje bukmacherskie, które obsługiwane są przez Wasze telefony komórkowe, stanowią inny poziom korzystania z usług obstawiania zakładów wzajemnych. Nie ma w nich miejsca na błędy w obsłudze i zacinanie się systemu. Ponadto posiadają specjalne funkcje, których nie znajdziecie na stronach mobilnych.

W jaki sposób pobrać aplikację bukmacherską android na telefon?

Aplikacje bukmacherskie można uruchamiać na smartfonach, telefonach komórkowych, tabletach oraz palmtopach. Przed rozpoczęciem korzystania oraz instalacji danej aplikacji mobilnej, należy dowiedzieć się, czy program aplikacji udostępnionej przez Waszego bukmachera jest zgodny z oprogramowaniem, jakie zawiera Wasze urządzenie.

Urządzenia, jakie obsługują aplikacje bukmacherskie posiadają różne systemy operacyjne. Wyróżniamy trzy główne:

 • Oprogramowanie Android– działające na bazie jądra Linux
 • System operacyjny od Apple, iOS– prędzej znany jako iPhone OS firmy Apple
 • Windows 10 Mobile– proponowany przez firmę Microsoft

 

Jak pobrać aplikację bukmacherską? To bardzo proste. Można ją ściągnąć ze strony internetowej wybranego legalnego bukmachera bądź odwiedzić sklep z aplikacjami, który jest dostępny w systemie każdego smartfona.

aplikacje bukmacherskie android

 

TOP 3 aplikacji bukmacherskich android

 

APLIKACJA BUKMACHERSKA FORTUNA

To zdecydowanie jedna z najlepszych aplikacji bukmacherskich android w Polsce. Charakteryzuje się znakomitą jakością i sprawnością funkcjonowania systemu. Gracz po ściągnięciu aplikacji, może liczyć na wiele korzyści związanych ze specjalnymi funkcjami proponowanymi przez operatora. Zobaczcie sami co bukmacher Fortuna ma do zaoferowania swoim graczom.

 

 • Pełną ofertę na zakłady przedmeczowe
 • Propozycje zakładów na żywo
 • Wiele ciekawych zakładów na sporty wirtualne
 • Statystyki i analizy spotkań
 • Transmisje na żywoobejmujące różne dyscypliny sportowe
 • Historia kuponów – czyli możliwość przeglądania wszystkich postawionych przez Was zakładów
 • Możliwość obstawienia zakładu bukmacherskiego z super oferty z wyższymi kursami
 • Szybkie obstawianie kuponów – 3D touch
 • Powiadomienia push
 • Opcja wyszukiwania oraz funkcja early cash – out

 

 

APLIKACJA BUKMACHERSKA STS              

Aplikacja STS stanowi nie lada konkurencję dla bukmachera Fortuna. Gracze decydujący się na używanie apki na mobile, posiadają możliwość szybkiego postawienia kuponu oraz oglądania transmisji na żywo na swoim telefonie. Ponadto jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Poznajcie funkcje aplikacji bukmacherskiej na android, oferowanej przez operatora STS.

 

 • Transmisje na żywo 
 • Obszerna oferta na zakłady sportów wirtualnych
 • Opcja zakładów live i premach
 • Historia operacji płatniczychi obstawionych kuponów
 • Funkcja cash – out
 • Dostęp do oferty z wyższymi kursami
 • Szybki zakład
 • Opcja wyszukiwania
 • Możliwość blokady aplikacji za pomocą PINu lub Touch ID
 • Powiadomienia push
 • Usługa transakcji STSpay – dzięki, której gracz może jeszcze szybciej uzyskać wypłacane przez siebie środki pieniężne
 • Opcja Livescore – która zapewnia możliwość sprawdzenia na żywo aktualnych wyników spotkań oraz statystyk
 • Czat– który umożliwia graczom łatwe komunikowanie się między sobą

 

APLIKACJA BUKMACHERSKA BETCLIC

Aplikacja bukmacherska android proponowana przez legalnego operatora Betclic, działa bez zarzutów. Jest funkcjonalna, szybka i nie naraża gracza na nerwy spowodowane zacinaniem się systemu. Ściągnięcie aplikacji na android, możliwe jest na witrynie internetowej Betclic. Co jeszcze ma do zaoferowania? Zobaczcie sami.

 

 • Oferta zakładów live i przedmeczowych
 • Możliwość obstawiania sportów wirtualnych
 • Opcja transmisji na żywo
 • Funkcja cash – out
 • Powiadomienia push
 • Szybkie wpłaty i wypłaty środków pieniężnych
 • Match tracker – wtyczka do wyświetlania wyników na żywo, listy meczów, szczegółów dotyczących drużyn lub zawodników
 • Możliwość wglądu w historię postawionych zakładów bukmacherskich

  

Zalety posiadania aplikacji bukmacherskiej android

Mało kto wyobraża sobie funkcjonowanie bez telefonu komórkowego. Za pośrednictwem smartfonów zamawiamy jedzenie, dokonujemy transakcji bankowych, uzyskujemy zniżki na zakupy. Aplikacje mobilne stały się nierozłączną częścią życia wielu osób – używane są na siłowniach, w pracy, jako komunikatory służące do rozmów ze znajomymi. Więc dlaczego nie ułatwić sobie życia i nie skorzystać z aplikacji bukmacherskiej? Jeśli jesteś miłośnikiem zakładów bukmacherskich to koniecznie zapoznaj się z atutami, jakie gwarantują aplikacje mobilne służące typowaniu.

 1. Aplikacje bukmacherskie android są przede wszystkim ogólnodostępne, bardzo funkcjonalne i proste w obsłudze.
 2. Kolejną cechą jest intuicyjność, która związana jest z brakiem konieczność logowania na wybranej stronie internetowej. Pełen dostęp do ulubionych zakładów bukmacherskich zapewnia aplikacja, w której system zapamiętuje hasło i umożliwia automatyczne obstawianie wydarzeń.
 3. Szybkość wpłat i wypłat gotówki to bez wątpienia jedna z najważniejszych zalet. Dzięki aplikacji mobilnej możliwe jest dokonanie depozytu oraz przelanie wygranych środków pieniężnych na swoje konto.
 4. Bardzo szybkie i proste obstawianie zakładów bukmacherskich. To ważna funkcja, która jest niezwykle pomocna przy typowaniu wydarzeń na żywo.
 5. Opcja powiadomień push –przypomina graczom o najbardziej wyczekiwanych wydarzeniach sportowych oraz aktualnych promocjach oferowanych przez legalnych bukmacherów.
 6. Match Tracker –wtyczka umożliwiająca oglądanie wizualizacji rozgrywek sportowych, a także wgląd w statystyki i analizy poszczególnych akcji w spotkaniu.
 7. Transmisje na żywo –to co typerzy lubią najbardziej. Przynajmniej ci, którzy zajmują się zakładami live. Opcja transmisji na żywo umożliwia obstawianie i oglądanie wybranego meczu bezpośrednio na stronie internetowej bukmachera.

 

Jeśli jesteś zainteresowany jeszcze sprawniejszym obstawianiem zakładów bukmacherskich? Już teraz sprawdź aplikacje mobilne oferowane przez polskich operatorów. Możesz zyskać – oszczędność czasu, szybkość typowania zakładów oraz dostęp do specjalnych promocji!

OFERTA BONUSÓW ZAGRANIE.COM DLA NOWYCH GRACZY? Zarejestruj się u danego legalnego bukmachera z naszymi kodami promocyjnymi i zyskaj jeszcze więcej!

Comments are closed.