Anthony Joshua – Francis Ngannou: gdzie oglądać? PPV, transmisja TV i online

Joshua podczas ważenia przed walką

Gdzie oglądać Anthony Joshua – Francis Ngannou? Już w najbliższy piątek dojdzie do szalenie ciekawie zapowiadającej się gali boksu w Arabii Saudyjskiej? Jej bohaterami będą dwaj znani i renomowani zawodnicy wagi ciężkiej, a więc Anthony Joshua i Francis Ngannou! W poniższym tekście przeczytacie o tym, gdzie i w jaki sposób będzie można obejrzeć ich starcie na żywo i legalnie! Zapraszam zatem do lektury.

Anthony Joshua – Francis Ngannou, gdzie oglądać?

Pojedynek Anthony’ego Joshuy z Francisem Ngannou zapowiada się szalenie ciekawie i z pewnością będzie jedną z najważniejszych walk tego roku w królewskiej kategorii! AJ przystąpi do starcia po 3 z rzędu zwycięstwach, natomiast Kameruńczyk po znakomitej, jednak przegranej batalii z Tysonem Fury. Mówimy tu o walce wieczoru piątkowej gali w Arabii Saudyjskiej i pojedynku, który ma rozpocząć się 8. marca 2024 roku o godzinie 23:00. Wiadomo jednak, że dokładna pora może ulec zmianie i nie jest sztywna. Warto zatem śledzić całą galę, a dostęp do niej w Polsce będzie niestety utrudniony. Walkę Joshua – Ngannou będzie można obejrzeć bowiem na platformie DAZN. Nim więcej szczegółów na ten temat, polecam sprawdzić również nasze typy na Joshua – Ngannou!

Anthony Joshua – Francis Ngannou, transmisja w TV za darmo

Niestety boks w naszym kraju nie zyskuje na popularności, a największe gale nie zawsze dostępne są w TV za darmo. Przy okazji wcześniejszych eventów w Arabii Saudyjskiej nie można było skorzystać z transmisji w telewizji i niestety podobnie będzie w przypadku najbliższej gali. Często TVP Sport wykupywało prawa do pokazywania najciekawszych pojedynków bokserskich, jednak starcie Joshua – Ngannou w TV za darmo nie będzie dostępne. Wspomniałem już, że obejrzymy je na platformie DAZN. Zerknijcie zatem koniecznie na transmisje bukmacherów, a ja przechodzę już do szczegółów wspomnianego streamu w DAZN.

Anthony Joshua – Francis Ngannou, stream online

Powiedzmy sobie zatem nieco więcej o streamie online w DAZN, bo tylko za sprawą tej opcji będzie można oglądać walkę Joshua – Ngannou na żywo. I nie mam niestety dobrych informacji, ponieważ dostęp PPV do całej gali będzie jak na nasze standardy bardzo drogi. Nie dość, że za dostęp do gali należy zapłacić w DAZN aż 79.99 PLN, to jeszcze uprzednio należy założyć konto i wykupić miesięczną subskrypcję za 39.99 PLN. W praktyce oznacza to de facto, że za walkę Joshua – Ngannou na żywo należy zapłacić aż 120 PLN! Sam ubolewam nad tym faktem, jednak innych, tańszych i legalnych alternatyw na polskim rynku niestety nie znajdziemy. Ewentualny koszt możecie zrekompensować sobie natomiast skorzystaniem z którejś z promocji bukmacherskich. Powodzenia i wielu emocji w piątkowy wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze