Angola – Burkina Faso: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 23.01.2024

Abdoul Guiebre

Gdzie oglądać mecz Angola – Burkina Faso? We wtorkowy wieczór dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się meczu Angoli z Burkiną Faso w Pucharze Narodów Afryki. Chcesz obejrzeć ten pojedynek? Sprawdź, gdzie będzie dostępna jego transmisja TV oraz stream online.

Angola – Burkina Faso, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy Angolą a Burkiną Faso rozegrany zostanie we wtorek 23 stycznia o godzinie 21:00 na Stade de Yamoussoukro. Zmierzą się w nim drużyny, które mają aktualnie po cztery punkty, ale w dalszym ciągu nie mają pewnego awansu do fazy play-off. Zapowiada nam się więc niezwykle emocjonujący pojedynek. Kto będzie w nim górą? Zobacz, gdzie oglądać Puchar Narodów Afryki w tym także mecz Angola – Burkina Faso.

Angola – Burkina Faso: transmisja i stream online za darmo

Wspomniany mecz obejrzysz w STS, który jest jednym z bukmacherów z transmisjami online. Co należy zrobić, by móc korzystać z możliwości śledzenia meczów u tego operatora? Sprawdź:

  1. Zarejestruj się z użyciem linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Obstaw minimum jeden kupon na dobę
  4. Ciesz się transmisjami w apce mobilnej STS
  5. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Angola – Burkina Faso?

Mecz Angoli z Burkiną Faso obejrzysz w STS TV. W ofercie tego operatora znajdują się transmisje wszystkich starć Pucharu Narodów Afryki czy rozgrywanego równolegle Pucharu Azji. Nie zabraknie Ci także emocji związanych z innymi dyscyplinami sportu. Jeśli nie masz jeszcze konta w STS, warto przy okazji skorzystać z zakładu bez ryzyka dla nowych graczy. Załóż konto z naszym kodem, zagraj pierwszy kupon i odbierz zwrot na depozyt w przypadku porażki.

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Zheng Huansong/Xinhua/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze