Gdzie oglądać mecz Anglia – Włochy? Czy będzie transmisja w TV lub stream online? Na te pytania odpowiemy dokładnie niżej. W sobotę rozegranych zostanie kilka meczów w Lidze Narodów, a jednym z nich będzie starcie Anglia – Włochy. Naturalnie to gospodarze są tutaj faworytami, ale czy wykorzystają swoje atuty?

fuksiarz, baner, polsatbox

Anglia – Włochy, gdzie oglądać

W sobotę czeka nas kilka spotkań w Lidze Narodów, które zapowiadają się na dość interesujące. Jednym z nich będzie rywalizacja Anglia – Włochy. Pierwsza z tych drużyn wygląda tutaj na faworyta, bo ma lepszych piłkarzy, a do tego goście są ostatnio bez formy, co też odbija się na ich wynikach. Na pewno warto będzie obejrzeć to starcie, a więcej o tym, gdzie możesz to zrobić, piszemy niżej, gdzie znajdziesz niezbędne informacje!

Anglia – Włochy, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja TV z meczu Anglia – Włochy? Transmisja w TV zostanie puszczona w Polsat Sport Premium 1 oraz w aplikacji na telewizory od Polsat Box Go w pakiecie sportowym tej platformy. Ta jest do pobrania na wszystkie urządzenia z systemem Smart TV, a więc większość nowych telewizorów. Do działania Polsatu potrzebujesz jednak jeszcze sprawnego internetu, o czym warto pamiętać, przy oglądaniu meczów reprezentacji w Lidze Narodów.

Anglia – Włochy, transmisja TV

Jeżeli nie masz dostępu do Polsat Sport Premium 1, a chcesz obejrzeć transmisję w TV ze spotkania Węgry – Anglia, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W Fuksiarzu możesz odebrać voucher o wartości 40 PLN do Polsat Box Go. Jak zdobyć taki voucher? To akurat jest bardzo proste i dokładnie to tłumaczymy w specjalnej instrukcji:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher
  4. Wykorzystaj go na stronie Polsat Box Go

Dzięki transmisjom u bukmacherów możesz oglądać mecze za darmo, albo odebrać u nich voucher na inną platformę, gdzie obejrzysz dane starcie. Jest to świetne rozwiązanie i warto z niego skorzystać!

Anglia – Włochy, transmisja online

Wyżej pisaliśmy o tym, gdzie obejrzeć Anglia – Włochy, bo transmisja online z tego starcia na pewno będzie szukana przez wiele osób. Ta rywalizacja będzie puszczona online legalnie jedynie w Polsat Box Go oraz u partnerów tej telewizji, bo tylko tam można oglądać kwalifikację do mistrzostw świata, w tym spotkania barażowe!

Anglia – Włochy, szanse na zwycięstwo

Zdecydowanie Anglia jest faworytem w tej parze, ale Włosi na pewno mogą tutaj poszukać swoich szans. Zanim rozpocznie się to starcie możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie przygotowali na nie operatorzy!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 00:31.
fot. pressfocus

Gdzie oglądac mecz Anglia - Włochy?

Spotkanie Anglii z Włochami możesz obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Anglia zagra z Włochami?

Mecz Angli - Włochy zaplanowano na godzinę 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze