Gdzie oglądać mecz Anglia – Szwajcaria? Na te pytanie poznasz odpowiedź niżej. Anglia na papierze ma teoretycznie o wiele większe szanse na zwycięstwo, jest to wicemistrz Europy, który powoli zaczyna się przygotowywać do mistrzostw świata. Na te awansował bez większego problemu. Anglicy dzisiaj zapewne będą chcieli przetestować kilka rozwiązań taktycznych. Czy tak się stanie?

fuksiarz, miedź, korona
fot. fuksiarz

Anglia – Szwajcaria, gdzie oglądać

Anglia do meczu ze Szwajcarią podejdzie jako ogromny faworyt. Różnica piłkarska tych ekip jest bardzo duża i widoczna gołym okiem. Należy jednak podkreślić, że goście mogą tutaj sprawić niespodziankę, bo są to sparingi i nie wszyscy grają na 100 procent możliwości. Anglia zagra u siebie, co na pewno jest sporym atutem. Gospodarze jednak być może wyjdą w eksperymentalnym składzie, co też należy wziąć pod uwagę. Na pewno jednak będzie to interesujące starcie, a obejrzeć je będziesz mógł w Polsat Sport Premium.

Anglia – Szwajcaria, transmisja na żywo w TV

Zastanawiasz się nad tym, gdzie oglądać mecz Anglia – Szwajcaria w TV? To spotkanie zostanie pokazane jedynie w Polsat Sport Premium 2 oraz w Polsat Box Go, które posiada swoją aplikację na telewizory. Tak się składa, że możesz z niej skorzystać, jak masz urządzenie z systemem Smart TV. Te jest montowane w większości nowych urządzeń, więc jeżeli takie masz, to dobrze się składa.

Anglia – Szwajcaria, transmisja na żywo za darmo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz WAnglia – Szwajcaria, to zapewne także chcesz wiedzieć, jak zgarnąć za darmo voucher na 30 dni? To dokładnie tłumaczymy niżej, bo razem z Fuksiarzem proponujemy Ci taki o wartości aż 40 PLN:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  4. Odbierz voucher

Pamiętaj, że u tego bukmachera możesz odebrać także darmowy zakład bez ryzyka i obstawiając z nim zwiększ swoje emocje z oglądania!

Anglia – Szwajcaria, transmisja online

Warto podkreślić, że transmisja online z meczu Anglia – Szwajcaria legalnie będzie do obejrzenia tylko w Polsat Box Go. Jeżeli będziesz poza domem, np. w podróży, a chcesz obejrzeć starcie tych ekip, to dobrze się składa. Będziesz mógł to zrobić m.in. w aplikacji na telefony. Ta jest do pobrania na urządzenia z systemem Android lub iOS, więc nie musisz się martwić o to. Być może będą także inne miejsca, ale są one nielegalne i trudno nam stwierdzić, czy będą poprawnie działać.

Anglia – Szwajcaria, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów Anglia ma o wiele większe szanse na zwycięstwo w tej rywalizacji. Szwajcaria jednak nie wygląda tak solidnie, ale może tutaj sporo namieszać.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 12:06.
Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Anglia - Szwajcaria?

Mecz Anglii ze Szwajcarią będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

Jak oglądać za darmo Anglia - Szwajcaria?

Zarejestruj się w Fuksiarzu, odbierz voucher do Polsat Box Go i oglądaj mecze piłkarskie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze