Anglia – Macedonia Północna: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.06.2023

Anglia - Macedonia Północna gdzie oglądać

Anglia – Macedonia Północna: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W poniedziałek – po dniu przerwy – wracają kolejne spotkania w ramach eliminacji do Euro 2024. Bez wątpienia kilka pojedynków zapowiada się niezwykle interesująco. Jednym z takich będzie starcie pomiędzy 5. i 65. drużyną rankingu FIFA. Faworytem są oczywiście gospodarze, ale czy potwierdzą to na boisku? Jeśli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Anglia – Macedonia Północna, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Anglia – Macedonia Północna na żywo w TV

Nadchodzący mecz eliminacyjny reprezentacji Anglii z Macedonią Północną będzie oczywiście pokazywany w TV. Prawa do pokazywania spotkania międzynarodowych w ramach kwalifikacji do Euro 2024 posiada w naszym kraju Polsat Sport i to właśnie na kanałach tej stacji należy oczekiwać najciekawszych spotkań danego dnia. Opisywany mecz pokaże Polsat Sport Extra. A pojedynek ten zaplanowano na poniedziałek, 19 czerwca o godzinie 20:45. Natomiast gdybyś szukał typów na Anglia – Macedonia Północna, to są one oczywiście dostępne na naszej witrynie!

Anglia – Macedonia Północna gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeśli jednak nie posiadasz dostępu do TV, to dalej masz okazję, aby zobaczyć nadchodzący mecz Anglia – Macedonia Północna. Mianowicie pojedynek ten zobaczysz również na stronie internetowej Polsatu Sport, ale żeby tak się stało, to trzeba mieć wykupiony dostęp do Polsat Box Go. Co ciekawe żaden z bukmacherów nie ma dostępu do meczów eliminacyjnych, więc próżno szukać tam streamów. Jedyną opcją pozostaje więc Polsat Sport.

Zagranie FB

Gdzie oglądać Anglia – Macedonia Północna?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Anglia – Macedonia Północna, to dobrze jest zwrócić uwagę również na inne transmisjom live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z operatorów posiada prawa do pokazywania przynajmniej kilku różnych lig piłkarskich z Europy. Zalicza się do nich chociażby Serie A, Ligue 1, Bundesliga, Eredivisie czy La Liga. Do tego dochodzą pojedynki z NBA czy NHL, a także najciekawszych meczów siatkarskich czy turniejów tenisowych – a wszystko to zobaczysz oczywiście za darmo.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze