Anglia – Islandia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.06.2024

Harry Kane podczas meczu

Gdzie oglądać Anglia – Islandia? Reprezentacja Anglii przed kilkoma dniami pokonała Bośnię i Hercegowinę 3:0, grając naprawdę dobre zawody! Tym razem Bellingham i spółka zmierzą się w kolejnym sparingu z Islandią i właśnie o możliwościach obejrzenia tego meczu na żywo opowiem w poniższym tekście. Zapraszam zatem serdecznie do sprawdzenia szczegółów i informacji o transmisji w TV i streamach online.

Anglia – Islandia na żywo w TV

Reprezentacja Anglii w ostatnim sparingu z Bośnią i Hercegowiną pokazała się z naprawdę dobrej strony i pewnie pokonała rywala 3:0. Najpewniej w najbliższym starciu z Islandią zobaczymy nieco zmieniony skład Wyspiarzy, jednak i tak będą oni zdecydowanymi faworytami piątkowej batalii towarzyskiej. Sam mecz rozpocznie się 7. czerwca 2024 roku o godzinie 20:45 naszego czasu. Przechodząc już do szczegółów transmisji w TV, ta zostanie pokazana na kanale Polsat Sport 2. Będzie to jedyna opcja obejrzenia meczu Anglia – Islandia na żywo w telewizji. Za moment powiem o streamach online, natomiast teraz przedstawię jeszcze kursy bukmacherskie na to starcie:

Kursy na zwycięstwo

LVbet
1.14
Anglia
Zagraj!
STS
8.70
remis
Zagraj!
STS
21.00
Islandia
Zagraj!

Anglia – Islandia, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Zgodnie z zapowiedzią, przechodzę do kwestii streamów online, które to znajdziemy oczywiście w Internecie. Mecz Anglii z Islandią zostanie pokazany na legalnej platformie streamingowej w sieci, a mianowicie w Polsat Box Go. Ten serwis łączy się niestety z koniecznością zapłaty i obejrzenie spotkania Anglia – Islandia wymagać będzie posiadania wykupionego pakietu miesięcznego. Na marginesie, na Zagraniu znajdziecie już pierwsze typy na Euro 2024 – zainteresowanych taką tematyką serdecznie odsyłam zatem do sprawdzenia szczegółów!

Gdzie oglądać Anglia – Islandia?

Podsumowując zatem ten krótki artykuł, okazuje się, że spotkanie Anglików z Islandczykami będzie dostępne do obejrzenia na żywo zarówno w TV, jak i w Internecie. Transmisję w telewizji znajdziemy na kanale Polsat Sport 2, natomiast stream online w sieci dostępny będzie na Polsat Box Go, gdzie niestety trzeba będzie uprzednio zapłacić za odpowiedni pakiet. Na sam koniec polecam zerknąć na transmisje u bukmacherów, bo przecież ciekawych gier piłkarskich w najbliższych dniach nie zabraknie. Dzięki za chwilkę uwagi i wielkich emocji podczas starcia Anglii z Islandią!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze