Anglia – Bośnia i Hercegowina: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 03.06.2024

Harry Kane podczas meczu

Gdzie oglądać Anglia – Bośnia i Hercegowina? W poniedziałkowy wieczór zostaną rozegrane ciekawe sparingi reprezentacyjne, a jednym z nich będzie rywalizacja Anglii z Bośnią i Hercegowiną. Jeżeli macie ochotę obejrzeć to spotkanie towarzyskie na żywo, to w poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje o transmisji w TV, jak i streamach online. Zapraszam zatem do sprawdzenia.

Anglia – Bośnia i Hercegowina na żywo w TV

Spotkanie Anglii z Bośnią i Hercegowiną będzie jednym z ciekawszych poniedziałkowych sparingów. Oczywiście to przede wszystkim ze względu na ekipę gospodarzy, która będzie faworytem zbliżającymi sie wielkimi krokami Euro 2024. Opisywana rywalizacja rozpocznie się już 3. czerwca 2024 roku o godzinie 20:45 polskiego czasu. Przechodząc do szczegółów transmisji w telewizji, mecz ten będzie dostępny w takiej formie. Znajdziemy go na kanale Polsat Sport 2, który nie wymaga dodatkowej płatności, jeżeli macie podpisaną umowę ze wspomnianą telewizją Polsat. A jak wyglądają aktualne kursy na omawiane starcie towarzyskie?

Kursy na zwycięstwo

LVbet
1.16
1
Zagraj!
STS
8.40
X
Zagraj!
Fortuna
23.00
2
Zagraj!

Anglia – Bośnia i Hercegowina, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Przejdźmy teraz do tematu legalnych streamów online, ponieważ także w taki sposób będzie można obejrzeć spotkanie Anglii z Bośnią i Hercegowiną na żywo! Niestety jednak taka opcja związana jest z koniecznością zapłacenia za odpowiednią usługę. Wspomniany stream online zostanie w sieci pokazany na Polsat Box Go, czyli w płatnym serwisie streamingowym telewizji. Jeżeli interesują Was jednak zmagania Fortuna 1. Ligi, czy Ligi Mistrzów, to tego rodzaju subskrypcję możecie przemyśleć, bo również te rozgrywki znajdziemy w ofercie Polsat Box Go!

Gdzie oglądać Anglia – Bośnia i Hercegowina?

Okazuje się zatem, że bardzo ciekawie zapowiadający się sparing Anglików z Bośniakami będzie dostępny za sprawą telewizji Polsat. W telewizji odnajdziemy na kanale Polsat Sport 2, natomiast w sieci pokazany zostanie stream online – oczywiście na Polsat Box Go. Na obecny moment innych możliwości zobaczenia tego starcia w Polsce nie ma, jednak polecam zerknąć na transmisje bukmacherów, gdzie również odszukacie informacje o ciekawych starciach piłkarskich na żywo. Życzę zatem mnóstwa emocji i powodzenia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze