Gdzie obejrzeć spotkanie Angers – PSG? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś, bo właśnie to poruszymy niżej. Paryżanie niewątpliwie są faworytem tutaj, więc sporo osób oczekuje od nich dobrego widowiska. Czy Mbappe i spółka wygrają kolejne starcie i umocnią swoją pozycję w lidze?

baner na angers - psg od sts
fot. sts

Angers – PSG, gdzie oglądać

Już dzisiaj w Ligue 1 czeka nas spotkanie Angers – PSG, które na papierze wygląda na dość interesujące. W końcu byli mistrzowie Francji w tym roku chcą wrócić na tron i to w wielkim stylu. Potrzebują jednak dalej regularnie punktować, a tym razem ich rywalem będzie francuski średniak, czyli zespół dość słaby. Warto na pewno sprawdzić, jak pójdzie tym zespołom, a o tym, gdzie oglądać mecz Angers – PSG piszemy niżej!

Angers – PSG, transmisja na żywo w TV

Transmisja z meczu PSG – Lorient w TV zostanie puszczona m.in. w Eleven Sports oraz w STS. Pierwsza z tych opcji to płatne rozwiązanie, a przecież tę rywalizację będziesz mógł obejrzeć u bukmachera w STS za pomocą jego aplikacji na telefon lub w przeglądarce. Warto podkreślić, że możesz obraz przerzucić na telewizor i na nim obejrzeć tę rywalizację. To świetne rozwiązanie, któremu warto się bliżej przyjrzeć.

Angers – PSG, transmisja na żywo za darmo

Aby dostać dostęp do STS TV musisz się zarejestrować u tego bukmachera, a następnie zalogować na konto i spełnić kilka warunków. Jest to ogólnie dość proste, a z racji tego, że przygotowaliśmy specjalną instrukcję, to nie musisz się o to martwić:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN
  5. Przejdź do sekcji TV
  6. Oglądaj mecz

W STS dostępne są także zakłady, z których możesz skorzystać, a także specjalne bonusy bukmacherskie na start. Grając z nimi możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania starcia pomiędzy Angers, a PSG.

Angers – PSG, transmisja online

Transmisja online z meczu PSG – Lorient będzie dostępna w wersji przeglądarkowej STS TV, a także w aplikacji na telefony. Pobierasz ją na swoje urządzenie, logujesz się na konto i przechodzisz do sekcji z TV. Nie jest to nic skomplikowanego.

Angers – PSG, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma PSG. Te na papierze jest po prostu silniejszą drużyną, która chciałaby tutaj powalczyć o komplet punktów i umocnić swoją pozycję w tabeli. Grając zakłady na to starcie możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 lipca 2022 13:24.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć spotkanie Angers - PSG?

Mecz Angers - PSG będziesz mógł obejrzeć m.in. w STS TV!

O której Angers zagra z PSG?

Starcie tych drużyn zaplanowano na godzinę 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze