Analiza wyświetleń na youtube? Żaden problem! Zagrajmy wspólnie o 464 PLN!

Mikrofon i stołek

Sport sportem, ale zarabiać można na wszystkim. Nie jest to moja pierwsza analiza na tego typu zdarzenia, ale mocno mnie to wciągnęło. Najpierw analizowałem wyświetlenia Turbokozaka i występu polskiego Messiego. Obserwując cały czas wyświetlenia jestem niemal pewny, że zakład wejdzie. Świadczą też o tym zmiany kursów i linii. Na dziś przygotowałem kolejny kupon, tym razem złożony z dwóch zdarzeń, aby zwiększyć wygraną. Pierwsze zdarzenie to analiza wyświetleń nowego programu Rafała Paczesia. Drugie to już wyświetlenia pod 2. odcinkiem serii Niekochani, tworzonego przez kanał Łączy nas piłka. Dubel zapowiada się bardzo ciekawie, podobnie jak kwota, która możemy zarobić. Moim zdaniem, będzie to prosty zarobek.

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/goto/betfan

Liczba wyświetleń filmu Rafała Paczesia “BANG 2” do 10.04.2020r. godz. 20:00

08.04.2020r. godz. 23:00

Rafała Paczesia chyba nie trzeba przedstawiać, gdyż bezapelacyjnie jest to gwiazda polskiego Stand Up. Facet ma niesamowite gadane i od pewnego czasu robi furorę. Sam obejrzałem sobie ten program BANG 2 i muszę przyznać, że jest to kawał dobrej roboty. Występ trwa 38 minut i jest naprawdę ciekawy, uśmiałem się i to bardzo i naprawdę polecam, ale polecam obejrzeć dopiero 10 kwietnia po godzinie 20. Oczywiście pół żartem, pół serio, ale czym mniej tym lepiej, bo uważam, że ten filmik nie przekroczy ustawionej linii. Moja obserwacja nie jest długa, bo zaledwie 2 godzinna, ale już zauważyłem, że ciężko będzie przekroczyć liczbę 2,3 mln wyświetleń w nieco ponad 2 dni.

O godzinie 15:00 film miał 1.519.708 mln wyświetleń. Żeby zrobić wyznaczoną linię, w zaokrągleniu, musiałby mieć około 14,2 tysiące wyświetleń w ciągu godziny. Moim zdaniem jest to liczba kosmiczna, zwłaszcza, że przez ponad 2 godziny wpadło zaledwie 8,5 tysiąca. Przez 2 godziny! Prawdopodobnie, linia godzinna, zostanie pokryta przez 3 godziny lub więcej. Trzeba wziąć pod uwagę, że wieczorem zapewne będzie więcej, ale w nocy czy rano będzie to spadać i tak każdego dnia. Linia jest bardzo przesadzona, nie każdy wejdzie, widząc, że trwa on blisko 40 minut. Do tego zbliżają się święta, są inne zajęcia i kwarantanna nie pomoże. Dochodzi do tego też fakt, że Rafał ma ostre żarty. Nie każdy lubi tego typu humor, więc moim zdaniem będzie to pewne zwycięstwo dla nas.

Moja propozycja: Poniżej 2,3 mln wyświetleń do 10.04.2020r. godz. 20:00

Kurs: 1,70

Liczba wyświetleń odc. 2 serii “Niekochani” na kanale Łączy Nas Piłka do 09.04.2020r. do godz. 22:00

08.04.2020r. godz. 20:00

Druga moja propozycja to już film na kanale Łączy Nas Piłka, ale tutaj nie jestem w stanie napisać tyle, co wyżej. Nie wiem co to za film, ale w żaden sposób on się nie wyróżnia. Bardziej wchodzę to, jak w czystą matematykę, na co przedstawię argumenty. O godzinie 15:30 film miał 312 813 tysięcy wyświetleń i moim zdaniem jest to już fajna liczba. Żeby wyrobić aktualną linię, film musiałby uzyskać średnio 2,7 tysięcy wyświetleń na godzinę, co moim zdaniem jest lekką przesadą. Trzeba po raz kolejny zwrócić uwagę, że trwa on ponad 40 minut, co również może odstraszyć mniej zainteresowany, potencjalnych widzów. Kanał Łączy Nas Piłka ma więcej subskrypcji niż Pacześ, ale film nie jest tak mocno promowany w mediach społecznościowych przez zwykłych ludzi. Nie udostępniają tego tak często na swoich tablicach. Zacząłem obserwację od godziny 15:30 i muszę przyznać, że wszystko idzie zgodnie z planem. Pierwsza godzina to około tysiąca, natomiast druga to 1,2 tysiąca wyświetleń. Daje nam to razem 2,2 tysiące wyświetleń przez 2 godziny, a przecież na godzinę powinno być 2,7. Wieczorkiem może być więcej, ale pamiętajmy, że dziś będzie również “Hejt Park”, więc to tam pójdzie publika i spędzi trochę czasu. Szanse Niekochanych zatem maleją na dużą ilość wyświetleń odcinka. Poza tym, w nocy czy nad ranem, nie spodziewam się nawet 1000 na godzinę, co daje nam naprawdę wielkie value. Sam postanowiłem włożyć na to trochę więcej kasy i myślę, że nie będziemy żałować. Stawka najwyższa z możliwych, gdyż wszystko wskazuje na to, że linie są zbyt wysokie!

Moja propozycja: Poniżej 395 000 wyświetleń do 09.04.2020r. godz. 22:00

Kurs: 1,55

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/goto/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Typy na wyświetlenia na Youtube

Zaloguj się aby dodawać komentarze