Przed nami ostatnia kolejka sezonu zasadniczego w LOTTO Ekstraklasie. Przeglądamy opinie LVBET na temat najciekawszego spotkania Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok.

Lech Poznań vs Jagiellonia Białystok – mecz o wszystko dla obu drużyn

Starcie Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ będzie to rywalizacja o górną ósemkę ligowej tabeli. Oba zespoły zakończyły poprzednią kampanię na podium, a teraz mogą wylecieć z grupy mistrzowskiej.

Lech Poznań potrzebuje zwycięstwa, żeby zagwarantować sobie miejsce w grupie mistrzowskiej bez oglądania się na tabelę i inne drużyny. Jagiellonia Białystok jest w podobnej sytuacji, ponieważ obie drużyny dzieli zaledwie jeden punkt. Wisła Kraków, która plasuje się na dziewiątej pozycji ciągle ma szansę, jednak przed nimi ciężki wyjazd do Lubina. Teoretycznie oba zespoły mogą zapewnić sobie awans nawet w przypadku remisu lub porażki, ponieważ Zagłębie Lubin jest faworytem spotkania z Białą Gwiazdą.

Kolejorz w obecnej kampanii miał już trzech trenerów. Ciekawostką jest fakt, że Dariusz Żuraw będzie pierwszym, który poprowadzi drużynę dwukrotnie przeciwko tej samej drużynie. W pierwszym spotkaniu z Jagiellonią padł remis 2:2. Był to okres przejściowy pomiędzy zwolnieniem Ivana Djurdjevića, a zatrudnieniem Adama Nawałki.

Jak prezentują się kursy główne na to spotkanie w LVBET?

lvbet opinie

Faworytem tego meczu jest Lech Poznań, jednak tutaj czynnikiem, który ma spory wpływ na proponowane przeliczniki będzie miejsce rozegrania tej rywalizacji. Kolejorz na swoim obiekcie gra zdecydowanie lepiej niż w delegacjach, jednak przegrał aż cztery z ostatnich pięciu meczów przeciwko Jagiellonii.

Zdarzenia dodatkowe w LVBET

Wiele osób ostrzy sobie zęby na bardzo ciekawą rywalizację, w której nie zabraknie bramek. W trzech ostatnich meczach z udziałem Jagiellonii Białystok padł wynik +2,5 gola. W trzech z pięciu poprzednich rywalizacji Lecha Poznań również kończyło się takim rezultatem. Goście w każdym z pięciu kolejnych meczów przy Bułgarskiej zaliczyli przynajmniej jedno trafienie. BTTS w tej rywalizacji wygląda na ciekawy wybór, a proponowany kurs przez bukmachera LVBET wynosi –  1.77

BTTS – 1.77

Lech Poznań jest na musiku, dlatego ciekawym wyborem może być tutaj zagranie na 1X/+1,5 gola. W przypadku takiego zdarzenia specjalnego otrzymujemy kurs na poziomie – 1.72. Z drugiej strony Kolejorz wygrał zaledwie jeden z poprzednich 10 spotkań bezpośrednich z Jagiellonią. Aż sześć z nich zakończyło się triumfem drużyny z Podlasia.

1X/+1,5 gola – 1.72

Patrząc po propozycjach LVBET łatwo stwierdzić, że bukmacher spodziewa się tutaj underowego zakończenia. Kurs na wynik -2,5 gola wynosi – 1.78, a na over 1.98. Mam wrażenie, że będzie to otwarte spotkanie – z tego względu, że oba zespoły mają dziurawe defensywy i niezły potencjał w ataku. Jaga przystąpi do tej rywalizacji po spotkaniu z Miedzią Legnica w Pucharze Polski. To również może mieć wpływ na końcowy wynik.

+2,5 gola – 1.98