W poniedziałek poszukamy ciekawych opcji do wykorzystania bonusu od PZBuk na włoskich boiskach. Przed nami starcie Lazio z Bologną, czyli polski akcent na murawie i ciekawa potyczka dwóch drużyn w niezłej formie.

Jak wykorzystać bonus od PZBuk w Serie A?

Lazio przystąpi do tego spotkania opromienione, ponieważ w minionym tygodniu wygrali Puchar Włoch. Decydujące starcie z Atalantą na Stadio Olimpico zakończyło się zwycięstwem tej drużyny 2:0. Ogólnie w ostatnich meczach grali całkiem dobrze, dlatego nie może nikogo dziwić fakt, że są faworytem tego starcia. Lazio wygrało w czterech z poprzednich pięciu pojedynków. Jedynej porażki doznali właśnie w ligowym spotkaniu z Atalantą 1:3.

Bologna również nie ma prawa narzekać na formę. Zespół z Łukaszem Skorupskim w składzie wygrał trzy z czterech ostatnich potyczek. Wyjątkiem jest przegrana na San Siro z Milanem, gdzie jednak postawili ciężkie warunki Rossonerim. Bologna w każdym z poprzednich czterech spotkań trafiła do siatki. Łącznie strzelili w tym czasie aż 11 bramek, co pokazuje, że z ich grą ofensywną nie ma najmniejszych problemów.

Lazio ma jeszcze lepszą passę, gdyż w siedmiu kolejnych meczach znaleźli drogę do siatki, jednak zazwyczaj strzelali mniej od swojego dzisiejszego przeciwnika. Biancocelesti ciągle mają szansę, żeby wskoczyć na piątą pozycję w ligowej tabeli, jednak fakty są takie, że oni już swój awans do europejskich pucharów wywalczyli przez Coppa Italia.

Jak prezentują się kursy główne?

kod pzbuk

Zdarzenia dodatkowe

Przed tym meczem warto przejrzeć sekcję zdarzeń dodatkowych, ponieważ granie na wygraną gospodarzy jest ryzykownym zakładem. Moim zdaniem lepiej skierować uwagę na typ z bramką obu stron. Bologna trafiła do siatki aż 11 razy w czterech poprzednich meczach. Lazio ma na swoim koncie siedem kolejnych meczów z golem. Spodziewam się odważnej i ofensywnej gry ze strony obu drużyn. Kurs tego zdarzenia w ofercie PZBuk wynosi – 1.62.

BTTS – 1.62

Warto również wspomnieć, że od zeszłego tygodnia mamy nową, specjalną ofertę dla graczy. Przy wpisaniu naszego kodu promocyjnego do PZBuk otrzymujecie dostęp do bonusu od depozytu 150% do maksymalnej wpłaty 200 zł. Do tego dochodzi freebet o wartości 10 PLN do wybrania w sklepie.

A Wy już skorzystaliście z nowej oferty legalnego bukmachera?