W niedzielę nie można zapominać o Premier League. W dzisiejszym tekście przeanalizujemy spotkanie Evertonu z Manchesterem United pod kątem możliwego wykorzystania bonusów od PZBuka.

Everton vs Manchester United – analiza i kursy główne

The Toffees podejdą do tego meczu z pełną motywacją, ponieważ ciągle uczestniczą w walce o siódmą pozycję w tabeli. W ostatniej kolejce dali plamę, gdyż na wyjeździe przegrali z Fulham. Mimo wszystko w minionych tygodniach grali całkiem nieźle, dlatego można zakładać, że ekipa Czerwonych Diabłów będzie miała ciężką przeprawę.

Everton w ostatnim czasie na swoim boisku gościł dwie drużyny z Londynu, które bezpośrednio rywalizują z United w walce o czołową czwórkę. Mowa o Arsenalu, który przegrał na Goodison Park 1:0, a powinien zdecydowanie wyżej, ponieważ gospodarze mieli wiele dogodnych sytuacji, których nie potrafili wykorzystać. Chelsea również przegrała na tym obiekcie, z tym że 2:0, ale The Blues zmarnowali wiele okazji, a później nadziali się na dwa uderzenia kończące ze strony gospodarzy.

Jaki scenariusz zobaczymy w niedzielnym starciu? Manchester United jest na musiku. Doniesienia medialne informują, że w przypadku braku awansu do Top 4 pensje niektórych piłkarzy spadną o 25%.

Manchester United w ostatniej kolejce pokonał West Ham, jednak każdy, kto oglądał to spotkanie – widział, że mieli sporo problemów z drużyną Młotów. Przypomnijmy, że jakiś czas temu podopieczni Pellegriniego przegrali z Evertonem 0:2 na własnym boisku, co tylko potwierdza jak ciężka przeprawa czeka piłkarzy Ole Gunnara Solskjaera. Norweg miał fantastyczny początek, jednak obecnie jego drużyna notuje sporo wpadek.

pzbuk bonus

Kursy wskazują, że faworytem tego spotkania jest Manchester United, jednak tutaj decydującym aspektem może być po prostu marka, a nie aktualna forma. Przelicznik na gości wynosi – 2.35, a triumf gospodarzy 3.05.

Warto przypomnieć, że podobne przeliczniki były przed spotkaniem Evertonu z Arsenalem, w którym The Toffees zdominowali swojego rywala.

Zdarzenia dodatkowe w PZBuk

W sekcji zdarzeń dodatkowych warto zwrócić uwagę na typ z wynikiem BTTS. Spodziewam się tutaj odważnej gry ze strony gospodarzy. Everton pokazał potencjał ofensywny przeciwko Kanonierom, na który trzeba uważać. Manchester United w ostatnich meczach regularnie traci bramki, dlatego zakładam, że problemów z pokryciem bramki gospodarzy być nie powinno. Czerwone Diabły mają o co grać, dlatego też oba zespoły są na musiku = BTTS.

BTTS – 1.64

Jeśli ktoś szuka odważnego zakładu i lubi ryzyko, to wykorzystać darmowy bonus od PZBuka można również grając w stronę gospodarzy. Typ ze zwrotem w przypadku remisu posiada kurs na poziomie – 2.20. Everton przed własną publicznością pokazuje się z dobrej strony, a już w pierwszym meczu między tymi ekipami pokazali, że potrafią zagrać na nerwach kibiców Manchesteru United. Czerwone Diabły wygrały na swoim boisku 2:1, ale nie był to łatwy mecz.

1 (remis = zwrot) – 2.20