Bukmacher Betclic z okazji FAME MMA przygotował wiele ciekawych promocji. Jednak oprócz tego, podczas gali czeka nas kilka interesujących walk, z którymi warto się zapoznać. Jedną z nich jest pojedynek Amadeusza “Ferrariego” Roślika z Maksymilianem “Wiewiórem” Wiewiórką. Sprawdźcie więc, jakie są typy i kursy bukmacherskie na to starcie.

Amadeusz “Ferrari” Roślik – Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka typy i kursy bukmacherskie

FAME MMA 8 przyniesie nam kilka ciekawych starć, a jedną z nich jest rywalizacja Amadeusza “Ferrariego” Roślika z Maksymilianem “Wiewiórą” Wiewiórka. Ferrari budzi spore kontrowersje przez ostatnią walkę, gdzie przegrał po dyskwalifikacji. Sam Wiewiór jest też dla niego godnym przeciwnikiem, gdyż obydwaj zawodnicy mają bardzo zbliżony wzrost i wagę. To sprawia, że zasięg ich ramion jest podobny i duży wpływ na wynik walki będzie miała technika oraz kondycja.


Te dwa aspekty odegrają kluczową rolę i w przypadku typów oraz kursów bukmacherskich też to widać. Nieco większe szanse daje się Ferrariemu, który pomimo tego, że przegrał ostatnią walkę, to lepiej się prezentuje. Kurs na jego wygraną wynosi 1.50, a w przypadku Wiewióra jest to już 2.35. Można również postawić na zwycięstwo poprzez KO, TKO, DSQ lub poddanie. Na Roślika jest to 1.85, a Wiewiórka aż 5.00, co jest bardzo wysokim kursem wystawionym przez bukmachera. Pamiętajcie, że FAME MMA 8 można obstawiać w Betclic, który jest oficjalnym sponsorem gali. 

W przypadku tego bukmachera można też zgarnąć bonusy na start, które są dostępne z kodem promocyjnym VIPFAME. Ten zapewni Wam m.in.:

  • zakład bez ryzyka do kwoty 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze