Almeria – Athletic Bilbao: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 12.02.2024

Almeria - Athletic Bilbao gdzie oglądać

Almeria – Athletic Bilbao: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W ostatnim pojedynku 24. kolejki La Liga na placu boju zobaczymy drużyny walczące o zupełnie inne cele w tegorocznych rozgrywkach. Gospodarze bowiem nie wygrali jeszcze w tym sezonie ani jednego meczu i zajmują ostatnie miejsce w lidze. Przyjezdni natomiast są w ścisłej czołówce i walczą o fazę grupową Ligi Mistrzów. A jeżeli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Almeria – Bilbao, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Almeria – Athletic Bilbao gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Almeria – Athletic Bilbao zupełnie za darmo? Najlepiej pod względem transmisji bukmacherskich wypada w naszym kraju STS i to właśnie tam należy szukać sporej liczby streamów. Znajdziesz tam spotkania z ligi niemieckiej, francuskiej czy hiszpańskiej. A jeśli chciałbyś poznać konkretne informacje na temat tego gdzie oglądać La Liga, to znajdziesz je na naszej stronie. A co zrobić, aby mieć darmowy dostęp do meczów w STS TV? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Almeria – Athletic Bilbao i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Almeria – Athletic Bilbao na żywo w TV

Opisywane, poniedziałkowe starcie Almeria – Athletic Bilbao będziesz mógł również śledzić na żywo w TV. Z taką opcją do swoich odbiorców wychodzi między innymi Eleven Sports i to właśnie tam znajdziesz opisywany mecz. Stacja ta oferuje także dostęp do kilku innych rozgrywek piłkarskich, jak Serie A czy Ligue 1. Natomiast potyczka pomiędzy Almerią a Bilbao odbędzie się w poniedziałek, 12. lutego o 21:00.

Almeria – Athletic Bilbao gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jak już podałem, stream online Almeria – Athletic Bilbao będziesz mógł zobaczyć na żywo w STS. Bukmacher ten posiada w końcu jedną z lepiej rozwiniętych zakładek na żywo i dlatego też można spodziewać się tam opisywanego starcia, ale też wielu innych spotkań na najwyższym poziomie. A żeby oglądać mecze za darmo, to wystarczy założyć konto i obstawić zakład do 24 godzin przed rozpoczęciem transmisji.

Gdzie oglądać Almeria – Athletic Bilbao?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Almeria – Athletic Bilbao, warto poznać także inne ligi, dostępne w transmisjach live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich oferuje dostęp na żywo do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze