Alkmaar – Aston Villa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.10.2023

Matty Cash po wygranym spotkaniu

Gdzie oglądać Alkmaar – Aston Villa? Z perspektywy polskiego kibica, bardzo ciekawa w Lidze Konferencji może wydać się nie tylko rywalizacja Legii ze Zrinjskim, ale również batalia grupowych rywali Wojskowych. Mecz Alkmaar – Aston Villa zapowiada się wyśmienicie i istnieje wiele powodów, by obejrzeć to spotkanie na żywo. A gdzie i w jaki sposób będzie można znaleźć transmisję i stream online? Sprawdźcie w poniższym tekście!

Alkmaar – Aston Villa, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja AZ Alkmaar z Aston Villą zapowiada się wybornie. Po pierwsze, mówimy o grupowych rywalach Legii, zatem warto obejrzeć ich poczynania na żywo. W spotkaniu powinien zagrać również Matty Cash, a obydwa zespoły z reguły proponują ofensywną i ciekawą piłkę! Kiedy włączyć transmisję z tego starcia? Rozpocznie się ono 26. października 2023 roku, a więc w najbliższy czwartek o godzinie 18:45 polskiego czasu. Niestety jednak na próżno szukać transmisji w TV, bo takiej opcji nie oferuje żadna stacja telewizyjna. Istnieje jednak inna metoda, by spotkanie to zobaczyć na żywo!

Alkmaar – Aston Villa: transmisja i stream online za darmo

Przechodząc już do szczegółów transmisji i serwisu, na jakim będzie dostępny ten mecz, nie będziemy mogli skorzystać z transmisji w telewizji, jednak dostępny będzie stream online, a więc de facto transmisja internetowa. Prawa do pokazywania rozgrywek Ligi Konferencji Europy w sezonie 2023/24 posiada platforma streamingowa Viaplay i to na jej antenach w sieci będziemy mogli obejrzeć starcie Alkmaar – Aston Villa. Niestety dostęp do streamu nie będzie darmowy, bo konieczne będzie dokonanie płatności za dany pakiet z transmisjami. Można jednak odkuć się, obstawiając spotkanie w Holandii po poniższych kursach:

Gdzie oglądać Alkmaar – Aston Villa?

Nie wszystkie mecze Ligi Konferencji są w Polsce pokazywane, zatem z jednej strony dobrze, że w ogóle będziemy mieli dostęp do legalnej transmisji. Niestety w Viaplay będzie ona płatna, a darmowych i transparentnych alternatyw dla wyżej wymienionej stacji nie widać. Jeżeli mogę coś polecić, to zdecydowanie są to transmisje u bukmacherów. Tam znajdziecie więcej ciekawych spotkań piłkarskich na żywo i za darmo. Powodzenia i jak najlepszych wrażeń przy spotkaniu Alkmaar – Aston Villa na żywo!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze