Kim jest Aleksandr SASHA Muzheiko? Jeżeli jeszcze nie wiesz, kto to jest SASHA, który będzie walczył z Krychą, to dobrze trafiłeś. Niżej przedstawiamy najciekawsze informacje o nim. Aleksandr SASHA Muzheiko FAME MMA 11 – z kim będzie walczył na zbliżającej się gali? Czy jest faworytem? Jakie ma szanse?

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Aleksandr SASHA Muzheiko FAME MMA – kim jest?

Wiele osób zastanawia się, kim jest Aleksandr SASHA Muzheiko. To debiutant w FAME MMA, który jeszcze nie miał okazji zmierzyć się w ramach tej gali. Warto także pamiętać, że brał udział w Top Model, programie emitowanym w TVN. To nie pierwsza osoba, która z tego programu trafiła do oktagonu. Aleksandr SASHA Muzheiko FAME MMA 11 – czy Ukrainiec ma spore szanse na wygraną? Do tego jeszcze wrócimy, ale najpierw warto poruszyć kwestię jego warunków fizycznych, a także bonusu w Betclic, który możesz wykorzystać na tę walkę!

Aleksandr SASHA Muzheiko wzrost, waga, wiek

Jakie są warunki fizyczne Aleksandra SASHY Muzheiko? Kim jest SASHA? Sprawdź, co wiemy o nim, a trochę informacji jest dostępnych. To 27-letni Ukrainiec, który mierzy 187 centymetrów. Jego waga wynosi około 80 kilogramów, więc mamy komplet informacji potrzebnych do typowania walki Aleksandra SASHY Muzheiko na FAME MMA 11.

Fame MMA Aleksandr SASHA Muzheiko

Aleksandr SASHA Muzheiko na FAME MMA 11 wystąpi po raz pierwszy w ramach tej federacji. SASHA nie ma większego doświadczenia, czego nie można powiedzieć o jego rywalu, więc tutaj przez wiele osób jest skazywany na porażkę, o czym przeczytasz jeszcze w naszych typach na sporty walki!

Aleksandr SASHA Muzheiko – rywal na FAME MMA

Już wiemy dobrze, że Aleksandr SASHA Muzheiko podczas FAME MMA 11 zmierzy się z Krystian Krychą Wilczakiem. Krycha to znana w świecie FAME osoba, która ma za sobą już wiele walk w ramach tej federacji. Dlatego też sporo osób widzi w nim faworyta.

Kariera poza MMA

Część osób dalej zastanawia się jednak, kim jest Aleksandr SASHA Muzheiko w kontekście tego, skąd się wziął. Jego kariera poza MMA, czyli w zasadzie w głównej mierze, to obecnie prowadzenie życia w social mediach. Zabłysnął dzięki Top Model, a teraz stara się to przenieść także na inne płaszczyzny.

Aleksandr SASHA Muzheiko Instagram

Aleksandr SASHA Muzheiko obecnie dużo rzeczy wrzuca na Instagrama, którego stara się dość mocno rozkręcić, żeby być konkurencyjnym dla innych influencerów. Największą sławę przyniósł mu program Top Model, ale wiemy, że stara się teraz rozwijać także na innych płaszczyznach, nie tylko tej związanej z bycie modelem.

Aleksandr SASHA Muzheiko Fame MMA 11 – jakie są kursy bukmachera?

Aleksandr SASHA Muzheiko na FAME MMA 11 zmierzy się z Krystianem Krychą Wilczakiem. SASHA zdecydowanie nie jest faworytem, raczej ma małe szanse nawet według bukmacherów. Można jednak poszukać ciekawych typów, jeżeli ktoś widzi w nim underdoga, który sprawi niespodziankę, to kursy dają value:

1/2

Kursy na wygraną w walce Sasha - Krycha

Betclic
3.00
Sasha
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.30
Krycha
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: Rafał Rusek / pressfocus

FAQ

Kim jest Aleksandr SASHA Muzheiko?

Aleksandr SASHA Muzheiko to model z Top Model, który teraz będzie walczył w FAME MMA.

Gdzie znajdę typy na walkę SASHY?

Typy na walki FAME MMA 11 znajdziesz na Zagranie, gdzie przygotowują je nasi eksperci.

Kto jest faowrytem w walce Sashy z Krychą?

Sasha to zdecydowany underdog, który może mieć problemy z utrzymaniem się na nogach przez wszystkie rundy.

Zaloguj się aby dodawać komentarze