W tym roku Zając przykicał do nas nieco szybciej i poukrywał na Zagranie.com wielkanocne pisanki, a w nich… freebety o łącznej wartości aż 3 000 PLN do wykorzystania u najlepszych legalnych bukmacherów!

Promocja ALE JAJA

Chcesz odebrać 50 PLN na darmowy zakład u wybranego bukmachera?

  1. ZNAJDŹ SWOJE JAJO. Tylko Zając wie, gdzie są schowane pisanki z freebetami, ale zostawił jedną podpowiedź: wszystkie ukrył na Zagranie.com. Przeszukaj naszą stronę!
  2. KLIKNIJ W ZNALEZIONE JAJO. Widzisz swoją pisankę? Nie czekaj, zabierz ją!
  3. WYŚLIJ DO NAS E-MAIL. Jak najszybciej wyślij do nas e-mail (na jaki adres? Dowiesz się, jak znajdziesz jajo i klikniesz w nie!), aby zdobyć 50 PLN na darmową grę – liczba freebetów ograniczona!

Przez cały czas trwania promocji pisanki będą się pojawiać w różnych miejscach i znikać – dlatego bądź czujny, jeśli chcesz zgarnąć więcej freebetów!

Uwaga! Akcja skierowana wyłącznie do zarejestrowanych graczy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz teraz szybko to nadrobić:

 

Zasady akcji „ALE JAJA!”

  • Promocja trwa od rozpoczęcia do 22.04.2019, g. 23:59
  • Na jednego gracza przypada maksymalnie jeden freebet do wykorzystania u danego bukmachera
  • Freebety zostaną przyznane pierwszym dziesięciu osobom, które spełnią warunki promocji i zgłoszą się po odbiór nagrody przygotowanej przez danego operatora
  • O zwycięzcach poinformujemy we wtorek (23.04.2019) do godziny 14:00 w formie artykułu na www.zagranie.com. Biorąc udział w akcji, gracz wyraża zgodę na opublikowanie we wpisie swojej nazwy użytkownika u bukmachera w następującym formacie: Nazw***ytkownika
  • W zabawie mogą brać udział wyłącznie osoby zarejestrowane u wybranego bukmachera
  • Akcja skierowana jest do pełnoletnich użytkowników
  • Więcej informacji znajduje się na podstronie, na którą zostaniesz przekierowany po kliknięciu w znalezione jajko

Wykaż się szybkością i spostrzegawczością! Znajdź swoje jajo zanim inni zgarną Ci 50 PLN sprzed nosa!