Alaves – Villarreal: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.02.2024

Alaves - Villarreal gdzie oglądać

Alaves – Villarreal: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W pierwszym sobotnim spotkaniu na hiszpańskich boiskach emocji z pewnością nie zabraknie. Do walki o kolejne punkty staną bowiem drużyny z dolnych rejonów tabeli, więc można spodziewać się niezwykle zaciętego pojedynku. A jeżeli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Alaves – Villarreal, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Alaves – Villarreal gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Alaves – Villarreal za darmo? Wśród najlepiej zaopatrzonych w transmisje na żywo bukmacherów wyróżnić należy Betclic, gdzie znajdziesz mnóstwo spotkań z wielu europejskich rozgrywek. Oferuje on spotkania z ligi francuskiej, włoskiej czy hiszpańskiej, a także wielu innych dyscyplin sportowych. A co zrobić, aby otrzymać dostęp do meczów w Betclic TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Betclic z linku https://zagranie.com/goto/betclic/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Alaves – Villarreal i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”

Alaves – Villarreal na żywo w TV

Opisywana potyczka Alaves – Villarreal, będziesz mógł śledzić także na żywo w telewizji. Spotkania ligi hiszpańskiej znajdziesz między innymi w Canal+ Sport, gdzie masz szansę zobaczyć przynajmniej kilka pojedynków każdej kolejki. Ponadto stacja ta jako jedyna posiada prawa do meczów polskiej Ekstraklasy, więc po prostu jest co oglądać. A starcie pomiędzy Alaves a Villarrealem odbędzie się w sobotę, 10. lutego o 14:00.

Alaves – Villarreal gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Alaves – Villarreal będziesz mógł zobaczyć we wspomnianym wyżej Betclic. Posiada on jedną z najlepiej rozwiniętych zakładek live i dlatego też znajdziesz tam dostęp do opisywanego starcia. Żeby śledzić spotkania za darmo wystarczy założyć konto i obstawić zakład do doby przed rozpoczęciem transmisji, którą chciałbyś zobaczyć.

Gdzie oglądać Alaves – Villarreal?

Jeśli już wiesz gdzie oglądać Alaves – Villarreal, to warto zwrócić uwagę również na inne transmisje oferowane przez bukmacherów w naszym kraju. W końcu niemal każda tego typu firm w Polsce posiada dostęp do wielu interesujących meczów. Chodzi między innymi o rozgrywki piłkarskie, takie jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1 i Eredivisie. Dodatkowo dochodzi dostęp do streamów z turniejów tenisowych, a także NBA czy NHL, więc jest co oglądać i to zupełnie za darmo. A gdybyś chciał poznać szczegóły na temat tego gdzie oglądać La Liga, to zapraszam na naszą witrynę.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze