Alaves – Girona: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.05.2024

Transmisja Alaves - Girona

Alaves – Girona: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W piątkowy wieczór odbędzie się tylko jedno spotkanie hiszpańskiej La Liga. Na placu boju spotkają się drużyny zajmujące 11. i 2. pozycję w ligowej tabeli. Mimo to trudno jest wskazać faworytów do zwycięstwa, bowiem obie ekipy są w bardzo podobnej dyspozycji. A gdybyś chciał zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Alaves – Girona, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Alaves – Girona gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Alaves – Girona zupełnie za darmo? Transmisji z meczów piłkarskich należy szukać przede wszystkim u bukmacherów. Jednym z najlepiej zaopatrzonych jest STS i to właśnie tam znajdziesz najciekawsze pojedynki z najlepszych lig europejskich, takich jak liga hiszpańska, włoska czy niemiecka. A co trzeba zrobić, aby skorzystać z dostępu do darmowych meczów w STS TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Alaves – Girona i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Alaves – Girona na żywo w TV

Nadchodzące starcie Alaves – Girona będziesz mógł zobaczyć także w TV. Prawa do transmisji z meczów La Liga posiada w naszym kraju między innymi Eleven Sports i to właśnie tam należy szukać opisywanego starcia. Stacja ta oferuje również dostęp do Serie A czy Ligue 1, więc po prostu jest co oglądać. Natomiast potyczka pomiędzy Alaves a Gironą odbędzie się w piątek, 10. maja o 21:00.

Alaves – Girona gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Alaves – Girona zobaczysz więc w STS. Znajdziesz tam mnóstwo interesujących pojedynków w transmisjach na żywo i to nie tylko piłkarskich, ale również z wielu innych, popularnych dyscyplin. A żeby otrzymać darmowy dostęp wystarczy założyć tam konto i obstawić przynajmniej jeden kupon do doby przed startem transmisji.

Gdzie oglądać Alaves – Girona?

Skoro poznałeś już potrzebne informacje na temat tego, gdzie oglądać Alaves – Girona, to warto także przyjrzeć się bliżej temu, czego można spodziewać się po transmisjach live u bukmacherów. Mianowicie każdy z nich posiada dostęp do przynajmniej kilku rozgrywek piłkarskich, ale nie tylko. Zobaczysz także spotkania NHL czy NBA, a także turnieje tenisowe czy mecze siatkarskie, więc z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze