Alaves – Cadiz: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.01.2024

Alaves - Cadiz gdzie oglądać

Alaves – Cadiz: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W piątkowy wieczór odbędzie się pierwsze starcie 21. kolejki La Liga. Do walki o jakże potrzebne punkty staną drużyny z dolnych rejonów tabeli. Mianowicie gospodarz zajmują 13., a goście – 18. miejsce. Bez wątpienia więc emocji nie zabraknie. A jeśli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Alaves – Cadiz, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Alaves – Cadiz gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć pojedynek Alaves – Cadiz bez dodatkowych opłat? Streamów z meczów piłkarskich należy szukać między innymi u bukmacherów, którzy bardzo często mają świetnie rozwinięte zakładki live. Jednym z lepiej zaopatrzonych jest Fortuna, gdzie znajdziesz transmisje z najlepszych lig europejskich, jak chociażby hiszpańska La Liga. A co trzeba zrobić, aby otrzymać dostęp meczów w Fortuna TV? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Żeby oglądać streamy z meczów musisz posiadać dodatni bilans konta depozytowego oraz postawić kupon w ciągu 7 dni do rozpoczęcia transmisji
  3. Znajdź mecz, który Cię interesuje w zakładce “Zakłady live” i oglądaj go za darmo

Alaves – Cadiz na żywo w TV

Piątkowe starcie Alaves – Cadiz będziesz mógł oczywiście zobaczyć na żywo w TV. Prawa do transmisji z meczów La Liga posiada w Polsce chociażby Eleven Sports, gdzie możesz liczyć na przynajmniej kilka spotkań z każdej kolejki hiszpańskich rozgrywek. Stacja ta oferuje również dostęp do Serie A czy Ligue 1, więc po prostu – jest co oglądać. Natomiast potyczka pomiędzy Alaves a Cadiz odbędzie się w piątek, 19. stycznia o 21:00.

Alaves – Cadiz gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jak już podałem nieco wyżej, stream online Alaves – Cadiz zobaczysz w Fortunie. Bukmacher ten posiada dobrze rozwiniętą zakładkę live, gdzie znajdziesz mnóstwo interesujących spotkań. Wystarczy spełnić tylko kilka podstawowych wymogów, jak chociażby obstawienie zakładu i posiadanie środków na koncie gracza, a w zamian będziesz mógł cieszyć się darmowymi transmisjami w najlepszej jakości. Warto także zaznaczyć, że wszystkie oferowane przez tego operatora mecze obejrzysz na jego stronie internetowej bądź w aplikacji Fortuny.

Gdzie oglądać Alaves – Cadiz?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Alaves – Cadiz, warto poznać także inne ligi, dostępne w transmisjach live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich oferuje dostęp na żywo do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze