FAME MMA 8 zbliża się wielkimi krokami, a podczas gali będziemy świadkami m.in. walki Alana Kwiecińskiego z Piotrem Pająkiem. Zobaczmy więc, jakie są typy i kursy bukmacherskie, kto jest faworytem oraz gdzie zgarnąć bonusy. Nie zapomnijcie sprawdzić opinie o Betclic, gdyż u tego bukmachera można obstawiać galę. 

Alan Kwieciński – Piotr Pająk – typy i kursy bukmacherskie

Już za ponad dwa tygodnie będziemy świadkami kolejnej gali spod szyldu FAME MMA. Tym razem w akcji zobaczymy wiele znanych osób, w tym Alana Kwiecińskiego i Piotra Pająka. Z tej okazji przygotowałem przegląd kursów i typów, a także kilka słów o Betclic i opinii o tym bukmacherze. Faworytem wydaje się Piotr Pająk, dla którego co prawda będzie to debiut w tej federacji, ale wygląda na to, że ma lepsze predyspozycje niż jego rywal. Wzrost i waga obydwóch zawodników jest zbliżona do siebie, więc tutaj głównie będzie decydowała technika i kondycja.

Alan Kwieciński nie błyszczał dotychczas na FAME MMA, a jego ostatnia walka została zakończona porażką. Betclic uważa, że tym razem może być podobnie. Kurs na Pająka wynosi 1.37, z kolei w przypadku Kwiecińskiego jest to już 2.70. Można również postawić na rezultat końcowy i w przypadku wygranej przez KO, TKO, DSQ kurs na faworyta to 1.90, a z kolei w przypadku Alana Kwiecińskiego możemy mówić o 4.50, co już wydaje się ciekawą opcją na singla. Jednak typując tę rywalizację warto bliżej się przyjrzeć wygranej Pająka, jako np. uzupełnienie innego kuponu. Ten wygląda lepiej od swojego rywala, jeżeli mówimy o przygotowaniu. 

Typuj kupon na FAME MMA bez ryzyka w Betclic! Zarejestruj się z kodem promocyjnym: VIPFAME i zagraj bez ryzyka pierwszy kupon na FAME MMA. Jeśli nie trafisz – otrzymasz zwrot stawki do kwoty 550 złotych!

Warto również sprawdzić, jakie są opinie o Betclic. Bukmacher cieszy się uznaniem wśród klientów m.in. z powodu bonusu startowego. Ten jest dostępny dla nowych klientów jeżeli założą konto z kodem promocyjnym, który da Wam:

  • zakład bez ryzyka do 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze