Al-Taawon – Al-Ittihad: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.10.2023

Piłkarze Al-Ittihad

Gdzie oglądać mecz Al-Taawon – Al-Ittihad? Jednym z piątkowych meczów w Saudi Pro League będzie rywalizacja pomiędzy Al-Taawon oraz Al-Ittihad. Jeśli masz ochotę obejrzeć ten pojedynek, przeczytaj poniższy tekst i zobacz, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

Al-Taawon – Al-Ittihad, transmisja na żywo w TV

Pojedynek pomiędzy Al-Taawon oraz Al-Ittihad rozegrany zostanie w piątek 20 października 2023 o godzinie 17:00. W teorii wyraźnymi faworytami tej rywalizacji będą goście, lecz ekipa Al-Taawon to aktualny wicelider tabeli, który dobrze radzi sobie w tym sezonie nawet z najlepszymi drużynami w kraju. Jeśli chcesz przekonać się, jak potoczy się ten mecz, jej transmisję TV znajdziesz w Polsat Sport News.

Al-Taawon – Al-Ittihad: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek ten możesz również obejrzeć w formie streamu online w Polsat Box Go. Serwis ten oferuje bowiem transmisje internetowe trzech najciekawszych meczów z każdej kolejki Saudi Pro League. Oprócz tego dostępne są tam streamy meczów 1. ligi oraz UEFA Champions League.

Gdzie oglądać Al-Taawon – Al-Ittihad?

Al-Taawon – Al-Ittihad obejrzysz w Polsat Box Go. Jeżeli oprócz oglądania tego starcia, chciałbyś też obstawić je u bukmachera, możesz skorzystać z oferty Superbet, gdzie znajdziesz szeroki wybór zakładów na mecze Saudi Pro League. Jeśli nie masz jeszcze tam konta, załóż je z kodem ZAGRANIE i odbierz tydzień bez ryzyka na start! Pamiętaj też, że Superbet to jeden z bukmacherów z transmisjami online dostępnymi za darmo!

Obrazek w tle: fot. Khalid Alhaj/MB Media/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze