Al-Riyadh – Al-Hilal: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 08.03.2024

Salem Al-Dawsari

Gdzie oglądać mecz Al-Riyadh – Al-Hilal? Jednym z piątkowych meczów w Saudi Pro League będzie rywalizacja Al-Riyadh z Al-Hilal. Jeśli interesuje Cię obejrzenie tego starcia, sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

Al-Riyadh – Al-Hilal, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy Al-Riyadh a Al-Hilal rozegrany zostanie 8 marca 2024 o godzinie 15:00 na Stadionie Księcia Faisala bin Fahida w stolicy Arabii Saudyjskiej, Rijadzie. Zespół gospodarzy to tegoroczny beniaminek Saudi Pro League, więc w pojedynku ze zdecydowanym liderem i głównym kandydatem do mistrzostwa nie ma zbyt dużych szans na wygraną. Jak potoczy się ten pojedynek? Czy dojdzie w nim do niespodzianki? Starcie to obejrzysz w TV w Polsat Sport Extra.

Al-Riyadh – Al-Hilal: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek ten możesz obejrzeć także w Polsat Box Go, gdzie dostępne są streamy online trzech najciekawszych meczów każdej kolejki Saudi Pro League. Oprócz tego możesz oglądać tam także zmagania polskiej 1. Ligi, jak również najlepszych klubów Europy w Lidze Mistrzów. Jeżeli chcesz mieć jeszcze większy wybór meczów do oglądania, sprawdź transmisje u bukmacherów.

Gdzie oglądać Al-Riyadh – Al-Hilal?

Mecz Al-Riyadh – Al-Hilal obejrzysz w Polsat Box Go. Jeśli natomiast chcesz obstawić ten pojedynek u bukmachera, zachęcam do skorzystania z bogatej oferty zakładów w BETFAN. Nie masz jeszcze tam konta? Załóż je z naszym kodem ZAGRANIE, wpłać depozyt i skorzystaj z potrojenia depozytu. Dzięki tej ofercie możesz zyskać aż 300 PLN na grę w ramach bonusu! Życzę powodzenia i samych zielonych typów!

betfan bonus powitalny

Obrazek w tle: fot. SPP/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze