Al-Nassr – Al-Raed: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.03.2024

Marcelo Brozovic

Gdzie oglądać mecz Al-Nassr – Al-Raed? W czwartek odbędzie się mecz 23. serii gier w Saudi Pro League: Al-Nassr – Al-Raed. W poniższym artykule znajdziesz wszystkie informacje dotyczące dostępnej transmisji TV oraz streamu online tego pojedynku.

Al-Nassr – Al-Raed, transmisja na żywo w TV

Starcie Al-Nassr z Al-Raed rozegrane zostanie w czwartek 7 marca 2024 o godzinie 18:00 na Al-Awwal Park w Rijadzie. Gospodarze, którzy zajmują drugie miejsce w tabeli Saudi Pro League liczą na komplet punktów, który pozwoli im zbliżyć się do prowadzącego Al-Hilal. Przyjezdni z kolei potrzebują punktów do utrzymania, ponieważ aktualnie zajmują ostatnią bezpieczną pozycję w tabeli ligowej. Chcesz obejrzeć ten pojedynek? Jego transmisję TV znajdziesz w Polsat Sport Premium 1.

Al-Nassr – Al-Raed: transmisja i stream online za darmo

Mecz ten obejrzysz też w formie streamu online w Polsat Box Go. Serwis ten pozwala swoim klientom na oglądanie meczów przez internet. Znajdziesz tam jak choćby trzy najciekawsze pojedynki każdej kolejki Saudi Pro League, jak również zmagania polskiej 1. Ligi. Jeśli chcesz mieć szerszy wybór meczów do oglądania, sprawdź dostępne transmisje meczów za darmo.

Gdzie oglądać Al-Nassr – Al-Raed?

Al-Nassr – Al-Raed obejrzysz w Polsat Box Go. Jeżeli oprócz oglądania tego starcia chciałbyś przy okazji zagrać swoje typy, możesz skorzystać z bogatej oferty zakładów w BETFAN, gdzie z pewnością znajdziesz coś, co warto obstawić. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora, załóż je z kodem ZAGRANIE, wpłać depozyt i odbierz nawet 300 PLN w ramach bonusu na grę. Powodzenia!

betfan bonus powitalny

Obrazek w tle: fot. Antonio Pozo / Pressinphoto/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze