Al Nassr – Al-Hilal: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.05.2024

Piłkarze Al Nassr po strzeleniu gola

Gdzie oglądać Al Nassr – Al-Hilal? W najbliższy piątek dojdzie do wielkiego piłkarskiego hitu na poziomie saudyjskiej ekstraklasy! W nim zmierzą się dwie najlepsze drużyny tego sezonu, czyli Al Nassr podejmie Al-Hilal! Gdzie obejrzeć to starcie na żywo i jakie opcje oferuje polski rynek? Zapraszam do sprawdzenia tych informacji w poniższym artykule!

Al Nassr – Al-Hilal na żywo w TV

Starcie Al Nassr z Al-Hilal będzie zdecydowanie największym hitem w Saudi Pro League! Chociaż to zespół Neymara jest niepokonany i zapewnił sobie już mistrzostwo ligi, to grająca u siebie ekipa Cristiano Ronaldo na pewno zagra o 3 punkty! Samo starcie wicelidera z liderem saudyjskiej ligi rozpocznie się w piątek, 17. maja 2024 roku o godzinie 20:00 naszego czasu. Transmisja w TV będzie co prawda dostępna w Polsce, jednak odnajdziemy ją na płatnym kanale, a mianowicie Polsat Sport Premium 5. Jeżeli jednak macie dostęp do tego programu telewizyjnego, to właśnie na nim obejrzycie omawiany hit Saudi Pro League na żywo!

Al Nassr – Al-Hilal, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Pora na poruszenie tematu streamów online, a więc legalnych transmisji, tyle że pokazywanych na żywo w Internecie. W tym sezonie pełnię praw do pokazywania spotkań Saudi Pro League posiada telewizja Polsat. Oznacza to, że streamu online nie znajdziemy niestety w transmisjach bukmacherów. Będzie można za to skorzystać z oficjalnej platformy streamingowej wymienionej wyżej telewizji. Stream online będzie dostępny na Polsat Box Go, gdzie uprzednio należy zakupić odpowiedni pakiet. Jak natomiast wyglądają aktualne kursy bukmacherskie na tę potyczkę?

Gdzie oglądać Al Nassr – Al-Hilal?

Przedstawione wyżej kursy bukmacherskie na hitowe spotkanie 32. kolejki Saudi Pro League zagracie z wykorzystaniem rankingu bukmacherów! Wracając natomiast do tematu transmisji i podsumowując wszystkie informacje, starcie Al Nassr z Al-Hilal dostępne będzie zarówno na żywo w TV, jak i w formie streamu online w Internecie. Wszystko to za sprawą telewizji Polsat, która posiada prawa do pokazywania meczów wspomnianej ligi saudyjskiej. Kibicom życzę zatem jak największych emocji podczas oglądania piątkowej batalii na żywo!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze