Al Khaleej – Al-Ittihad: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.05.2024

Karim Benzema podczas meczu

Gdzie oglądać Al Khaleej – Al-Ittihad? Nie ma wątpliwości, że największym hitem czwartkowych gier w Saudi Pro League będzie rywalizacja Al Khaleej z wypakowanym gwiazdami światowego formatu zespołem Al-Ittihad. W poniższym tekście przeczytacie o tym, gdzie oraz w jaki sposób obejrzeć to spotkanie na żywo i legalnie! Zainteresowanych zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Al Khaleej – Al-Ittihad na żywo w TV

Spotkanie Al Khaleej z Al-Ittihad zostanie rozegrane w ramach 32. kolejki Saudi Pro League. O ile ekipa gospodarzy de facto nie ma już o co grać w tym sezonie, o tyle Karim Benzema i jego koledzy wciąż walczą o czołowe miejsca i awans do pucharów! Samo spotkanie ma rozpocząć się 16. maja 2024 roku o godzinie 20:00 naszego czasu. Przechodząc do szczegółów transmisji na żywo w TV, niestety w takiej formie omawianego meczu nie zobaczymy. Niektóre potyczki Saudi Pro League pokazywane są na sportowych kanałach Polsatu, lecz w tym przypadku podobnej możliwości niestety zabraknie.

Al Khaleej – Al-Ittihad, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli nie jesteście zwolennikami oglądania meczów piłkarskich w TV, a wolicie śledzić je w Internecie, to także w tym względzie mam dobrą nowinę! Spotkania Saudi Pro League regularnie pokazywane są właśnie w sieci, a dokładniej rzecz ujmując na platformie Polsat Box Go. Owa telewizja posiada prawa transmisyjne do gier ligi saudyjskiej i również mecz Al Khaleej – Al-Ittihad odnajdziemy w jej repertuarze. Brak transmisji w TV nie jest zatem w tym przypadku żadną tragedią! Na marginesie, warto sprawdzić aktualny ranking bukmacherów, a aktualne kursy na opisywane starcie wyglądają następująco:

Gdzie oglądać Al Khaleej – Al-Ittihad?

Wychodzi zatem na to, że rywalizację Al Khaleej z Al-Ittihad w naszym kraju będzie można obejrzeć legalnie i bezpiecznie, jednak za sprawą tylko i wyłącznie jednej opcji. Starcie 32. kolejki Saudi Pro League zostanie pokazane na żywo na internetowej platformie streamingowej Polsat Box Go. Alternatyw niestety w tym przypadku brakuje, jednak sam mecz zapowiada się naprawdę ciekawie. Trzymam kciuki, aby faktycznie takim się okazał i na koniec polecam pozostałe transmisje u bukmacherów. Powodzenia i masy emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze