Al-Hilal – Al-Taawon: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.11.2023

Piłkarz Al-Hilal po zdobyciu bramki

Gdzie oglądać Al-Hilal – Al-Taawon? Jak co piątek, tak i tym razem w Saudi Pro League odbędą się ciekawe spotkania, na które być może warto rzucić okiem w wolnej chwili. Wszak chociażby w zespole Al-Hilal występują gwiazdy piłki nożnej i tym razem zmierzą się one z ekipą Al-Taawon. W poniższym tekście znajdziecie informacje odnośnie transmisji w TV i streamów online z tego starcia. Jeżeli interesuje Was więc taka tematyka, to zapraszam do lektury.

Al-Hilal – Al-Taawon na żywo w TV

Większość meczów Saudi Pro League rozgrywanych jest w czwartki i w piątki. Podobnie jest z resztą w tym tygodniu i starcie Al-Hilal – Al-Taawon będzie jednym z dwóch zaplanowanych na 10. listopada meczów Saudi Pro League. To konkretne spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 polskiego czasu. Jeżeli chcecie zobaczyć w akcji Mitrovicia, Koulibaly’ego i innych gwiazdorów Al-Hilal, to będziecie mogli to uczynić za sprawą transmisji w TV. Ta odbędzie się na kanale Polsat Sport Premium 1. W międzyczasie polecam sprawdzić aktualne kursy bukmacherskie na to starcie:

Al-Hilal – Al-Taawon, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Równie popularne i często używane jak transmisje w TV stały się streamy online, a więc transmisje puszczane w Internecie. Jeżeli chodzi o mecze ligi arabskiej, to prawa do niektórych spotkań posiada telewizja Polsat. Na jego stronie internetowym, a dokładniej w serwisie Polsat Box Go znajdziemy niektóre mecze Saudi Pro League, jednakże za pakiet trzeba będzie zapłacić, a same streamy online nie są darmowe. W tym momencie niestety nie znajdziemy legalnych i sprawdzonych alternatyw za darmo, tak więc jeśli zależy Wam na obejrzeniu tej batalii, niestety będziecie musieli rozważyć zakup pakietu w Polsat Box Go.

Gdzie oglądać Al-Hilal – Al-Taawon?

Spotkanie Al-Hilal – Al-Taaon będzie w Polsce dostępne legalnie i na żywo, jednak niestety w ramach płatnego pakietu. W naszym kraju mecze Saudi Pro League pokazuje tylko i wyłącznie telewizja Polsat, zatem jeżeli jesteście kibicami tej ligi, stety lub niestety jesteście niejako skazani na ofertę tego wydawcy. Na sam koniec polecam zerknąć na transmisje bukmacherów, bo tam znajdziecie inne interesujące mecze piłkarskie na żywo. Życzę powodzenia i oczywiście wielu emocji, osobom które zdecydują się na oglądanie batalii Al-Hilal z Al-Taawon na żywo!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze