Al-Hazem – Al-Hilal: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 25.11.2023

Salem Al-Dawsari

Gdzie oglądać mecz Al-Hazem – Al-Hilal? W sobotę 25 listopada w ramach 14. kolejki Saudi Pro League rozegrany zostanie mecz Al-Hazem z Al-Hilal. Jeśli chcesz obejrzeć ten pojedynek w TV lub internecie, sprawdź, gdzie można znaleźć jego transmisję oraz stream online.

Al-Hazem – Al-Hilal, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy Al-Hazem a Al-Hlal zostanie rozegrany w sobotę 25 listopada o godzinie 16:00. Będzie to rywalizacja ekipy ostatniej w tabeli z jej liderem, gdzie w roli tej drugiej wystąpi Al-Hilal. Czy drużyna prowadzona przez Jorge Jesusa zdoła zdobyć kolejny komplet punktów i zachowa pozycję lidera ligi? Jeżeli chciałbyś obejrzeć ten mecz, jego transmisja niestety nie będzie dostępna.

Al-Hazem – Al-Hilal: transmisja i stream online za darmo

Mimo że nie można oglądać nigdzie tego starcia, warto wiedzieć, że trzy wybrane pojedynki każdej kolejki Saudi Pro League możesz obejrzeć w Polsat Box Go, który oferuje streamy online. Co ciekawe, mecze przez internet możesz oglądać również u dostępnych w Polsce bukmacherów za pomocą Fortuna TV czy Betclic TV. Sprawdź, jak szeroka jest oferta transmisji u tych operatorów. Życzę przyjemnego oglądania!

Gdzie oglądać Al-Hazem – Al-Hilal?

Transmisja meczu Al-Hazem – Al-Hilal nie jest nigdzie dostępna. Możesz jednak obstawić swoje typy na ten pojedynek, korzystając z szerokiej oferty u bukmachera Fortuna. Znajduje się tam bowiem wiele rynków, spośród których z pewnością wybierzesz ciekawe typy na mecze Saudi Pro League. Nie masz jeszcze tam konta? Załóż je z kodem ZAGRANIE, wpłać depozyt i skorzystaj z aż trzech zakładów bez ryzyka na start. W ramach tej oferty możesz nie trafić aż trzech kuponów, a suma ewentualnego zwrotu to 600 PLN! Życzę powodzenia!

Fortuna oferta powitalna zbr 600 PLN

Obrazek w tle: fot. SPP/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze