Al-Feiha – Al-Ittihad: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.09.2023

Abderrazak Hamdallah

Gdzie oglądać mecz Al-Feiha – Al-Ittihad? W piątek dojdzie do meczu Al-Feiha z Al-Ittihad w ramach 8. kolejki Saudi Pro League. Przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępna będzie transmisja TV oraz stream online tego meczu.

Al-Feiha – Al-Ittihad, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy Al-Feiha a Al-Ittihad rozegrany zostanie w piątek 29 września o godzinie 17:00. Zdecydowanymi faworytami tego pojedynku są goście, którzy z pewnością postarają się o utrzymanie pozycji lidera Saudi Pro League. Jeżeli chciałbyś obejrzeć ten pojedynek w TV, niestety jego transmisja nie będzie dostępna.

Al-Feiha – Al-Ittihad: transmisja i stream online za darmo

Starcie to nie będzie również możliwe do obejrzenia w formie streamu online, ponieważ Polsat Box Go, który posiada prawa do transmisji Saudi Pro League, nie ujął go w gronie trzech transmitowanych przez siebie trzech meczów w tej kolejce.

Gdzie oglądać Al-Feiha – Al-Ittihad?

Mimo że nie można nigdzie oglądać meczu Al-Feiha – Al-Ittihad, możesz obstawić je u bukmachera STS, który posiada bardzo szeroką ofertę zakładów na mecze Saudi Pro League. Jeśli nie masz jeszcze tam konta, załóż je z naszym kodem ZAGRANIE i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 100 PLN dla nowych graczy! Pamiętaj też, że STS to jeden z bukmacherów oferujących transmisje live, więc za jego pośrednictwem możesz też oglądać mecze!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle:

fot. Khalid Alhaj/MB Media/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze