Al-Ettifaq – Al-Ittihad: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 24.11.2023

Karim Benzema po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Al-Ettifaq – Al-Ittihad? Jak co piątek, tak i w tym tygodniu kibiców piłkarskich czekają ciekawe zmagania na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Arabii Saudyjskiej. Swój wzrok warto skierować chociażby na rywalizację Al-Ettifaq z Al-Ittihad, a więc dwóch ekip z mocnymi nazwiskami w składach. Gdzie i w jaki sposób będzie można obejrzeć to starcie na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście.

Al-Ettifaq – Al-Ittihad na żywo w TV

Spotkanie, o którym mowa w tekście będzie zaledwie jednym z czterech zaplanowanych na piątek potyczek w Saudi Pro League. Na murawie zobaczymy takich gwiazdorów jak Benzema, Kane, Fabinho, czy Wijnaldum, zatem warto poświęcić 2 godzinki na obejrzenie starcia Al-Ettifaq – Al-Ittihad, jeżeli interesują Was klimaty związane z Arabią Saudyjską. Samo starcie rozpocznie się 24. listopada 2023 roku o godzinie 16:00. Transmisja w TV będzie w naszym kraju dostępna, jednak niestety nie będzie darmowa, gdyż znajdziemy ją na Polsat Sport Premium 1. Sprawdźcie aktualne kursy na tę potyczkę, a ja przechodzę do kwestii streamów online!

Jan 01, 1970
01:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 03:00, 5 marca 2024 03:00.

Al-Ettifaq – Al-Ittihad, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Poza dostępnością omawianej batalii na żywo w TV, warto powiedzieć również kilka słów na temat streamu online z interesującego nas wydarzenia. Podobnie jak w przypadku telewizyjnej relacji, tak i transmisja pokazywana w sieci będzie dostępna za sprawą Polsatu, tak więc odnajdziemy ją w serwisie Polsat Box Go. I niestety dla niedzielnych kibiców, identycznie jak w przypadku transmisji w TV, tak i stream online będzie wiązał się z koniecznością zapłacenia za legalny i bezpieczny dostęp. Na obecną chwilę darmowych alternatyw na polskim rynku najzwyczajniej w świecie nie ma.

Gdzie oglądać Al-Ettifaq – Al-Ittihad?

Reasumując zatem ten krótki artykuł na temat transmisji i streamów online ze spotkania 14. kolejki Saudi Pro League, batalię Al-Ettifaq z Al-Ittihad będzie można obejrzeć na żywo tylko z dwóch źródeł. Są nimi stream online i transmisja w TV, lecz w obu przypadkach liczyć się musimy z dodatkowymi kosztami za dostęp do transmisji. Niestety w naszym kraju brakuje darmowych alternatyw, jednak jeżeli jesteście kibicami ligi arabskiej, to na dłuższą metę opłaci Wam się wykupić pakiet u wspomnianego operatora! Zerknijcie też na transmisje u bukmacherów, a ja życzę już jak najlepszych emocji w piątkowy wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze