W środku tego tygodnia będzie wiele emocji na sportowych boiskach. Zamiast europejskich pucharów będziemy mogli obejrzeć Puchar Angielski, La Ligę, Ligue 1, czy Serie A. Z tej okazji BETFAN ma bardzo ciekawe bonusy dla graczy. Dostępne są do wygrania darmowe zakłady, a także nawet 5 000 PLN za Puchar Polski. Jakie są warunki tego? Sprawdź niżej!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zdobądź freebety i nawet 5 000 PLN w BETFAN!

W tym tygodniu sporo ciekawych meczów w samym jego środku. Zamiast Ligi Mistrzów, czy Ligi Europy, będziemy mogli obejrzeć m.in. mecze Pucharu Angli, La Ligi, czy Serie A. Dla przykładu już jutro Milan zagra z Venezią, a Spezia z Juventusem. W La Lidze z kolei np. Real Madryt zagra z Mallorcą, a Valencia z Sevillą. Zapowiada się więc na to, że będziemy świadkami bardzo interesujących meczów. Przed nami także starcie w Fortunie Pucharze Polski, gdzie zobaczymy chociażby Górnik Zabrze, Raków Częstochowa, czy Wisłę Kraków.

Emocji na pewno nie będzie brakować, szczególnie że rozgrywany jest także EFL Cup. W nim chociażby Manchester United zagra z West Hamem. Kibice mogą oczekiwać więc na dobre widowisko. Dlatego też w BETFAN kod promocyjny to szansa na zgarnięcie nie tylko bonusów na start, ale także skorzystanie z akcji, gdzie do wygrania 5 000 PLN bonusu i zgarnięcie freebetów. Zobacz, co trzeba zrobić.

betfan freebety darmowe

W BETFAN możesz postawić dwa kupony i dostać za to freebet. Warunki, jakie trzeba spełnić, to obstawić dwa kupony za 69 lub 149 PLN z kursem minimalnym 2.50. Jeżeli oba postawiłeś za tę samą kwotę, to dostaniesz darmowy zakład odpowiadający kwocie, za jaką grałeś, niezależnie od tego czy trafisz, czy też nie. Na kuponach nie mogą znajdować się mecze Pucharu Polski, gdyż na te rozgrywki bukmacher ma specjalną akcję. Freebetami grasz, jak chcesz!

Teraz czas na drugą promocję. Jeżeli polujesz na 5 000 PLN to też dobrze się składa. Do czwartku rozegranych zostanie aż kilkanaście meczów w Pucharze Polski. Co zrobić, żeby wziąć udział w akcji? Postaw kupon z co najmniej pięcioma zdarzeniami z Pucharu Polski, tylko rynek 1X2, kurs pojedynczego zakładu nie może być mniejszy niż 1.20, a stawka to dokładnie 69 PLN. Jak bonus zostanie rozdzielony?

  • 5 zdarzeń – bonus 250 zł
  • 6 zdarzeń – bonus 500 zł
  • 7 zdarzeń – bonus 1 000 zł
  • 8 zdarzeń – bonus 2 000 zł
  • 9 zdarzeń – bonus 3 000 zł
  • 10 zdarzeń – bonus 4 000 zł
  • 11 zdarzeń – bonus 5 000 zł

Liczą się tylko zwycięskie kupony. Bonus przed wypłatą wymaga jeszcze jednokrotnego obrotu w ramach kuponu AKO z co najmniej trzema zdarzeniami i kursem łącznym nie mniejszym niż 3.80. To wszystko, co musisz zrobić, a cała akcja wygląda bardzo ciekawie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze