Gdzie oglądać mecz Akademija Pandev – Lechia Gdańsk? Czy będzie transmisja w TV lub stream online? Na te pytania odpowiemy dokładnie niżej. W czwartek w Lidze Konferencji Europy dojdzie do spotkania Akademiji Pandev z Lechią Gdańsk. Polska drużyna przed tygodniem wygrała aż 4:1, więc teraz jest w komfortowej sytuacji. Zobacz, co wiemy o transmisji w TV oraz streamie z tego starcia!

baner od viaplay na ligę konferencji

Akademija Pandev – Lechia Gdańsk, gdzie oglądać

Dzisiaj w Lidze Konferencji rozegrany zostanie mecz Akademija Pandev – Lechia Gdańsk, więc będziemy świadkami dobrego spotkania i miejmy nadzieje, że wielu bramek, tak jak przed tygodniem, kiedy to Lechia zwyciężyła 4:1. Polska drużyna nie miała żadnych problemów z pokonaniem rywala i finalnie jest już jedną nogą w kolejnej rundzie. Pandev z kolei musi odrabiać straty, więc od początku spróbuje się rzucić na Lechię. Na pewno będzie to ciekawe widowisko, które warto obejrzeć. Sporo osób zastanawia się, gdzie oglądać mecz Akademija Pandev – Lechia Gdańsk. Taka możliwość będzie jedynie w Viaplay, a więcej informacji o tym znajdziesz niżej, gdzie dokładnie to tłumaczymy.

Akademija Pandev – Lechia Gdańsk, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja TV z meczu Akademija Pandev – Lechia Gdańsk? Transmisja w TV zostanie puszczona w Viaplay w aplikacji na telewizory od tej platformy. Musisz jednak wykupić pakiet sportowy, o czym trzeba pamiętać. Aplikacja dobrze działa, a jedyne czego jeszcze potrzebujesz jeszcze, to sprawnego internetu. Przy okazji zerknij, gdzie możesz oglądać mecze Ligi Konferencji Europy. Przed nami długi sezon pełen emocji, a te rozgrywki już w ubiegłym sezonie dostarczyły nam świetnych spotkań!

Akademija Pandev – Lechia Gdańsk, transmisja TV

Jeżeli nie masz dostępu do Viaplay, a chcesz obejrzeć transmisję w TV ze spotkania tych drużyn, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Rejestrując się u tego dostawcy z naszego linku możesz oglądać spotkania przez 30 dni za darmo. W jaki sposób jest to możliwe? Tutaj wszystko tłumaczymy:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz

Jak więc widzisz, sposób, aby obejrzeć stream online z Akademija Pandev – Lechia Gdańsk za darmo jest dość prosty. Cały proces zajmuje zaledwie kilka minut i dzięki niemu będziesz mógł cieszyć się transmisją za free. Pamiętaj, że możesz z tego portalu korzystać jeszcze przez 30 dni.

Akademija Pandev – Lechia Gdańsk, transmisja online

Wyżej pisaliśmy o tym, gdzie obejrzeć Akademija Pandev – Lechia Gdańsk, bo transmisja online z tego starcia na pewno będzie szukana przez wiele osób. Hitowa rywalizacja będzie puszczona online legalnie jedynie w Viaplay. Pamiętaj, że korzystając z tego rozwiązania musisz mieć podłączony stały internet, który nie przerywa. To standardowy wymóg i nie można go w żaden sposób ominąć.

Akademija Pandev – Lechia Gdańsk, szanse na zwycięstwo

Zdecydowanie Lechia Gdańsk jest faworytem w tym spotkaniu, ale Akademija Pandev na pewno spróbuje chociaż strzelić gola. Zanim rozpocznie się to starcie możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie przygotowali na nie operatorzy. Czy gospodarze wykorzystają atut własnego boiska?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 lipca 2022 11:54.

fot. pressfocus

 
Gdzie oglądać mecz Akademija - Lechia?

Spotkanie Akademiji z Lechią będziesz mógł obejrzeć w Viaplay.

O której Akademija zagra z Lechią?

Starcie tych drużyn zaplanowano na godzinę 17:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze