Ajax – Brighton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.11.2023

Piłkarz Ajaxu w pojedynku z Mitomą

Gdzie oglądać Ajax – Brighton? Jednym z najciekawszych spotkań 3. serii gier fazy grupowej Ligi Europy była batalia na The Amex Stadium, gdzie miejscowy Brighton podejmował Ajax. Tym razem mecz tych drużyn będzie miał miejsce w Holandii, jednak zapowiada się on równie znakomicie i na pewno będzie ciekawą opcją do obejrzenia na żywo! A gdzie i w jaki sposób znaleźć transmisję w TV, jak i stream online? Zapraszam do sprawdzenia.

Ajax – Brighton, transmisja na żywo w TV

Zarówno Ajaxowi, jak i Brightonowi daleko do optymalnej formy i w każdym z przypadków możemy mówić o lekkim kryzysie. Nie zmienia to jednak faktu, że bezpośrednia rywalizacja Holendrów i Anglików zapowiada się świetnie. Wszak obie ekipy grają ofensywny i ciekawy dla oka futbol, a mecze z ich udziałem przeważnie gwarantują sporo goli! Czy podobnie będzie tym razem? By się o tym przekonać, najlepiej oczywiście zobaczyć to starcie na żywo. Niestety jednak w Polsce nie będzie takiej opcji w TV, bowiem spotkania tego nie znajdziemy na żadnym kanale.

Ajax – Brighton: transmisja i stream online za darmo

Winien Wam jeszcze jestem kluczową informację odnośnie terminu tego starcia. Będzie to oczywiście czwartek, 9. listopada 2023 roku i co istotne, godzina 18:45 polskiego czasu. Jeśli idzie o streamy online, to tu sytuacja wygląda już lepiej, aniżeli w przypadku transmisji w TV. Legalną i bezpieczną transmisję w sieci znajdziemy u operatora Viaplay, który w tym sezonie posiada prawa transmisyjne właśnie do rozgrywek Ligi Europy. Niestety minusem jest fakt, że by obejrzeć ten i inne mecze wymienionego turnieju, należy zapłacić realne pieniądze za odpowiedni pakiet. W pewien sposób zarobić na niego możecie obstawiając ten mecz po poniższych kursach:

Gdzie oglądać Ajax – Brighton?

Wychodzi więc finalnie na to, że holendersko-angielskie starcie będzie dostępne tylko z jednego źródła. Prawa transmisyjne do rozgrywek Ligi Europy posiada Viaplay i co prawda nie znajdziemy tam absolutnie wszystkich gier tego turnieju, jednak mecz Ajax – Brighton jak najbardziej znajdzie się w ofercie streamów! Na koniec polecam również sprawdzić transmisje bukmacherów, bo tam znajdziecie interesujące spotkania piłkarskie na żywo i za darmo. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze