Ajax – Aston Villa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.03.2024

Piłkarz Ajaxu podczas meczu

Gdzie oglądać Ajax – Aston Villa? Jeżeli możemy mówić o hitach na poziomie Ligi Konferencji, to na takie miano z pewnością zasługuje rywalizacja Ajaxu Amsterdam z Aston Villą! Starcie to z pewnością zainteresuje wielu fanów, a ja w poniższym tekście podpowiem, gdzie i w jaki sposób będzie można zobaczyć tę potyczkę na żywo. Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Ajax – Aston Villa, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Ajaxu z Aston Villą zdecydowanie wybija się na tle pozostałych spotkań 1/8 finału Ligi Konferencji! Obydwie ekipy to oczywiście wielkie firmy i jedni z głównych faworytów do sięgnięcia po triumf w całych rozgrywkach. Pierwsze starcie w Amsterdamie rozpocząć ma się w najbliższy czwartek, czyli 7. marca 2024 roku o godzinie 18:45 polskiego czasu. Niestety nie będzie możliwości oglądania omawianej batalii na żywo w TV, bowiem żadna stacja telewizyjna nie posiada praw do pokazywania gier Ligi Konferencji. Będzie można natomiast skorzystać z legalnego streamu online, do którego prędko przechodzę!

Ajax – Aston Villa: transmisja i stream online za darmo

Przechodząc już do szczegółów transmisji i serwisu, na jakim będzie dostępny ten mecz, nie będziemy mogli skorzystać z transmisji w telewizji, jednak dostępny będzie stream online, a więc de facto transmisja internetowa. Prawa do pokazywania rozgrywek Ligi Konferencji Europy w sezonie 2023/24 posiada platforma streamingowa Viaplay i to na jej antenach w sieci będziemy mogli obejrzeć starcie Ajax – Aston Villa. Niestety dostęp do streamu nie będzie darmowy, bo konieczne będzie dokonanie płatności za dany pakiet z transmisjami. Można jednak odkuć się, obstawiając spotkanie w Amsterdamie po poniższych kursach:

Gdzie oglądać Ajax – Aston Villa?

Liga Konferencji Europy to zdecydowanie nie najpopularniejsze rozgrywki i dlatego też możliwości oglądania meczów tych zmagań są nieco ograniczone. Jeżeli zależy Wam jednak na zobaczeniu rywalizacji Ajax – Aston Villa na żywo, to skorzystać będzie można z usług serwisu streamingowego Viaplay, przy czym zaznaczam ponownie, że nie znajdziecie tam transmisji za darmo. Bezpłatne streamy online odszukacie natomiast u naszych bukmacherów, a więc chociażby w Fortuna TV, czy Betclic TV. Życzę już jak najlepszego meczu w Amsterdamie i możliwie największych emocji w czwartkowy wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze